lilysa27• 29 августа 2014

Розсудіть нас з продавцем. Не приємна ситуація.

Купила на кідстафі коляску. Я привикла довіряти продавцям з високим рейтингом, тому опис коляски "ідеальний стан, після однієї дитини" повірила, оплатила і почала чекати покупку. Сьогодні отримала і залишилась в шоці. Фото "ідеальності" додаю. З продавцем переписалась на повернення згідна, але за мій рахунок. Я немаю можливості оплатити дві доставки по 230грн, після того як викинула на вітер 2.5.Розсудіть.
allo4ka21• 31 августа 2014
Ответ дляlilysa27
вона мені теж подобається, але тепер більше не ризинку купляти заочно((
в свое время тоже думала Жане брать, они очень похожи, а цена разная. Приехала в магазин и сравнила их, вопрос отпал сам собой, даже мой муж, который слегка жлобоват. сказал, что лучше 6000 тыс за Конкорд, чем 3500 за это)) а тут 2500 за б/у! наглости у продавца нет предела.
PANI.MARINKA• 31 августа 2014
Автор ну что там у вас с деньгами? вернули вам?
TANYU_SHA• 31 августа 2014
Продавець оплачує витрати за послуги транспортної компанії за товар не відповідний опису. Якщо продавець не згодна- я поясню їй з точку зору законодавства й у що їй це вилльється. Не хвилюйтесь- тут правда на Вашому боці й все вирішиться як повинно це бути. Повідомте її про можливі наслідки з мого листа.
автор lilysa27 • 01 сентября 2014
Ответ дляPANI.MARINKA
продавець повернула гроші за коляску, вже домовились і на рахунок відправки
dreamsunny• 01 сентября 2014
Ответ дляlilysa27
ну слава Богу! она компенсирует Вам пересылку 230 грн?
автор lilysa27 • 01 сентября 2014
Ответ дляdreamsunny
ні, але відправка назад за рахунок продавця
автор lilysa27 • 08 сентября 2014
Продавець повернула гроші, колясочку я відправила. Темку закриваю.
Спасибі всім.