Гербалайф и Ко• 04 сентября 2014
А як ви поводите себе на відпочинку?
Я власник хостелу,я не жаліюсь на клієнтів і завжди їм рада, але зараз просто сил немає.Це житло економ класудля багатьох людей, невже так важко поважати інших?Стоїть табличка "не курити в номері",люди курять, хоча є за два метри балкон, після них приїзджають інші люди здітьми, чому вони повинні це нюхати?Прибарання санвузлів дварази в день,але людина не може за собою фекалії навіть злити( дуже часто), взагальних умивальниках кожен ранок засохша паста з козявками( ну висморкався,так змий за собою, чоиу після тебе людина має на це дивитись)?Вткожній душовій є шторка, але її ніхто не засува, ну справа кожного, але днячого після себе в ванній кімнаті залишати води по кісточки, ну туди жне реально зайьти!Чесно, я розумію все, що людинаприїхала відпочивати , але ж ти не один, ну хоч трошки подумай про інших,невже вдома себе теж так люди ведуть?
Гореотума• 04 сентября 2014
Це категорія людей така - бидло ! чули ? І їх хватає не тільки в номерах і курортах економ-класу,але й більш дорогих.
Летчица• 04 сентября 2014
свинюки были всегда и везде, чему вы удивляетесь? ((( за курение в номере я бы лично ввела бы штраф на вашем месте!
ptichka_korolyok• 04 сентября 2014
Це не про мою сiм‘ю. Ми ще й прибираэмо перед вiд‘iздом за собою кiмнату.
Гербалайф и Ко
• 04 сентября 2014
Ответ дляЛетчица
я ввела і таблички на кожному кроці.Це не діє.А ще часто хтось може в холодильник залізти і з’їсти чужі продукти, нє ну піп.....ц повний!
Рекламама• 04 сентября 2014
Вот поэтому никогда не поеду в место,где в туалете и ванной я буду не одна с семьей. Я лучше вообще отдыхать не поеду, чем в эконом с удобствами на этаже.Да и в места с большим скоплением людей тоже езжу очень избирательно. Сама себя веду как и всегда,нормально. Почему мое поведение должно отличаться? Да,позволяю на отдыхе себе расслабиться,но это не выходит за рамки общепринятого- танцую, но не на столах, выпиваю больше алкоголя, но не буяню и к людям не пристаю, больше целуюсь и обнимаюсь с мужем, но без пошлости на людях. В номере всегда чисто,мусор выбрасываю в строго отведенные места, вино на постель не проливаю, если заляпала чем-то пол, то сама и вытру,не буду жить в сраче до прихода горничной. Я не привыкла к грязи дома,поэтому там где я и моя семья-чисто.
Гореотума• 04 сентября 2014
Ответ дляptichka_korolyok
О,Ви така як я.Я три тижні тому по приїзду в Туреччину мила підлогу в номері 5 зіркового готелю в 23.30 ночі
.Якась вона мені з розводами показалась.Навіть пожертвувала ради цього домашнім кухонним рушничком )
Гербалайф и Ко
• 04 сентября 2014
Ответ дляГореотума
нічого собі!Можна питання?А для чого в туреччині в 5 зірках кухонний рушничок?
ptichka_korolyok• 04 сентября 2014
Ответ дляГореотума
Це менi знайомо
Все здаэться, що ось у тому куточку, кубельце пилючки. I так соромно,якщо знайдуть пiсля мене
Гореотума• 04 сентября 2014
Ответ дляГербалайф и Ко
Це мій рушник,з дому був )
Летчица• 04 сентября 2014
Ответ дляГербалайф и Ко
принимайте номер у клиента лично, создайте своего рода договор, где клиент будет подписиватся под всеми требованиями прибывания в номере и если наговнял, пускай сам и убирает за собой или платит! У нас так было в Кобливо в санатории. Зашла женщина проверила все ли в порядке и потом только забрала ключи от номера, если нет были прописные штрафы. Начиная от курения и пользования кипятильником, до ущерба за порванную постель, сломанную мебель, душ итд.
Рекламама• 04 сентября 2014
Ответ дляptichka_korolyok
Часто ездим осенью в Трускавец,снимаем квартиры, часто у разных хозяев. Так вот почти все округляют глаза,когда приходят принимать квартиру- я всегда подметаю перед уходом, мою всю посуду, вымою плиту и протру холодильник ,подоконник,соберем и вынесем весь мусор... Я так и не понимаю,неужели гости не должны оставить номер в том состоянии, в котором заехали?
ptichka_korolyok• 04 сентября 2014
Ответ дляРекламама
Полностью с Вами согласна. Считаю так же.
Гербалайф и Ко
• 04 сентября 2014
Ответ дляГореотума
Це мій рушник,з дому був )
ярозумію, а брали ви його для чого?
Гербалайф и Ко
• 04 сентября 2014
Ответ дляРекламама
я вдячна таким клієнтам,тале це все не обов’язково!Обов’язково не бути свинею і поважати інших
Рекламама• 04 сентября 2014
Ответ дляГербалайф и Ко
А я ,кстати, с собой беру)))))))))) В Турции меня не поняли,когда я попросила что-то типа половой тряпки и тазика для мелких постирушек))))))))) С тех пор беру с собой пару кухонных салфеток, по приезду ищу хоз.лавку и покупаю маленький тазик)))) Ну а если мы с ребенком, мне нужно постирать ровно одну футболку,пару трусиков и носочек,глубокий умывальник меня не устраивает и стиралку по такой мелочи запускать не буду, а в номере ребенок разлил сок, то как его я должна вытереть или нормально за такой ерундой горничную искать?
Гореотума• 04 сентября 2014
Ответ дляГербалайф и Ко
ярозумію, а брали ви його для чого?
Робила з дому бутики,бо до Борисполя нам 600 км.,для дітей брала рушник з дому,колінця застелити поки їсти будуть )