Хочу в БАНю• 04 сентября 2014

У кого есть чихуа собачки? Расскажите о них.

Девочки второй год мучаюсь, очень хочу малюсенькую собачку но стала много слышать, что они хоть и маленькие но злые, лают и могут укусить. Моей дочке три года, хочет собачку. Я тоже, представляю как они будут играться. Денег не малых стоят, вот решила обратиться за советом. Какие ваши любимцы, какой у них характер, ласковые или все таки злюки или как люди разные?
автор Хочу в БАНю • 05 сентября 2014
Ответ дляДама-мадама
звичайно і таке є, але щоб мучали їх діти вони не люблять і тут справа не в вихованні, а саме в характері собаки.
моя наприклад з задоволенням грає з малою в м*яча і різні подвижні ігри, але не любить коли та її на руки бере і плаття на неї вдіває, а полежати біля малої разом мультики дивитися це на ура.

автор Хочу в БАНю • 05 сентября 2014
Ответ дляДама-мадама
автор, а у вас алергія ніхто не страждає? бо я багато чула, що беруть таку собачку і проявляється алергія, а потім віддавати приходиться.
в мене в знайомої так, взяла собі тойчика, а в чоловіка алергія виявилася, хоча 30 років він про неї навіть не знав
не знаю, ніхто мабудь. Поки що будем збирати гроші, до весни почекаем. Якщо війна не почнеться то заведем собі нового члена сімї. Дякую Вам за консультацію, ще більше в них закохалась.