Я вас, тільки, дуже прошу без сварок.Порошенко домовився про мир із Путіном, оголосили план дій по пунктам!Один із пунктів "Виведення військової техніки"!Тобто, як це має відбуватись, Путін війну не признає, техніку відповідно він не вводив в Україну, війська свої він відпоавляє типув Ростов на навчання.Для того щоб виконати цей пункт потрібно визнати війну і те що техніка натериторії України.Ви, вірите що путін це зробить.Ядумаю це брехня!
sergeifrost• 05 сентября 2014
Рекомендую смотреть прямо сейчас обсуждается очень подробно Ваш вопрос вот тут в прямом эфире у Савика Шустера
tanya01012003• 05 сентября 2014
смотрите Шустера, послушайте боевых командиров, ничего хорошего можно не ожидать, к сожалению....
Ответ дляБирюк
Я вам скажу про договоренности с Путиным вот таким фото
це точно, дуже шкода:-(