Телепузик• 09 сентября 2014

Давайте поговоримо про роботу і про бажання заробляти.

Просто я вважаю якщо ти хочеш працювати , в тебе є руки, ноги, голова , все добре з здоров"ям власним і здоров"ям близьких, то роботу можна знайти завждив будь- який час і в будь- якомумісці( коменти про зону АТО писати не варто, свідомо уникаюцієї теми) а не жити на пенсії, дитячіі інші соц.виплати.От приклад, було в мене дві працівниці, роботаадміністратор подобової оренди, обов"язки, за 4-5 квартирах заселити людей, прибрати, винести сміття, прибирання займає коло30 хв-1 год.( нерахую генеральнеза нього окрема доплата).При тому зп 500 грн одна квартира в місяць+ доплата за прання і прасування 200 грн.за квартиру+ 20 грн. доплата за раннє заселення і пізнє виселення.Виходить 3500 приблизно.Зайнятість як коли, квартири всі в 10 хв. ходьби одна від одної і від дому.Часто в квартири заїзджають і на тижденьі на два.От питання один адміністратор вічно нила що їй все не так, вона не встигає, що то за робота така при тому маючи кредит на житло.Інша щаслива що вона має купу вільного часу, спілкується з туристами і все прекрасно.Останню я шукала два роки, бо перед тим ніхто не хотів працювати, або працювали так, що нормальних відгуків я довго чекала.Висновок, замість того щоб нити потрібно діяти, чи які ще можуть бути причини існувати за копійки?
муха в кедах• 09 сентября 2014
Ви ще шукаєте працівників?
яке місто?
дякую

Берегу и стерегу• 09 сентября 2014
в якому ви місті, я б пішла до вас працювати і не нила:)
Жидкость для снятия глаз• 09 сентября 2014
я с вами согласна. Моя свекровь живет на пенсию 1000 грн, и постоянно плачет какая она бедная-несчастная, а государство такое-сякое. А женщины ее возраста одна - высаживает огород на даче, снабжает овощами полностью две семьи своих сыновей с тремя внуками, + продает их на базаре, + засаливает выращенные помидоры и огурцы и тоже продает зимой на рынке, и при этом работает консьержкой. Всё сама, ни один из сыновей не может помочь, т.к. работают.Другая бабушка забирает девочку со школы, водит на развивалки, готовит иногда кушать.Я сама работала с 12 лет, и не представляю себя без работы.
автор Телепузик • 09 сентября 2014
Ответ длямуха в кедах
Ви ще шукаєте працівників?
яке місто?
дякую
поки не шукаю, це не так просто, дуже важливо жити близько від квартир
Чеширская кошечка• 09 сентября 2014
вы знаете это палка о двух концах. молодому специалисту сейчас очень сложно найти работу.