Пышечка• 12 сентября 2014
Не співпадає термін вагітності акушерський і по УЗД.
Вчора була на першому УЗД. Лікар відразу заявив, що прийшла рано, замість 11 тижнів, як встановив гінеколог, 9-10 (по розмірам матки і плоду). Пішла до гінеколога, каже, напевне була пізня овуляція. Останній цикл по місячним розпочався 22.06.2014 р., тривалість нерегулярна 32 або 36 днів. Ось тепер через два тижні йти повторно. Хвилююся, чи все в мене гаразд...
Почемучечка• 12 сентября 2014
все нормально,у меня наоборот +14 дней было,пришли к гинекологу,она говорит ну по месячным-3-4 недели,а на узи 7))ранняя овуляция была
культУра• 12 сентября 2014
Не переймайтеся, у мене теж так було). Все буде добре, ці терміни ні на що не впливають. Аби Ви добре себе почували і не нервувалися. Дитина народиться тоді, коли буде готова, не дивлячись на сроки УЗІ та гінеколога.
ОченьПриятно-Царь• 12 сентября 2014
Ну звичайно ж гаразд. Таке зустрічається у 50% вагітних.
У мене було так само. Все устаткується і дитинка з*явиться тоді коли ій потрібно а не лікарям! Всього вам найкращого!!!!
ЯсноВидящая• 12 сентября 2014
Все ок! Я когда рожала у меня по УЗИ была 41-ая неделя, а акушерская 38-ая.
Форс мажор• 12 сентября 2014
У многих не совпадает. Все нормально, какая разница? Главное, чтобы себя чувствовали хорошо, и ребеночек будет нормально развиваться.