Форточка с диоптриями• 27 сентября 2014
Дівчата,хто має носійство HbsAg ?
Я взнала про носійство вже 10 років назад,хоча до сих пірне знаю,де його підцепила.Цікавить,як часто буваєте в лікаря,на що обстежуєтесь,як себе почуваєте.І що з вашою другою половинкою-не підцепив то відвас.Дякуювсім за відповіді.
Грабля• 27 сентября 2014
Я носій. дізналася, коли була вагітною, 12 років тому. Дитині при наодженні зробили якесь щеплення. І все. Більше ніколи в житті про це не гадувала, нічого мене не турбує. Дитина і чоловік здорові і ніяк від мого носійства не постраждали. Як, власне, і я сама :)
Я ж не хвора. У мене просто погана кров. От і все.
І ви не хвилюйтеся :)
Форточка с диоптриями
• 27 сентября 2014
Ответ дляГрабля
І ви не хвилюйтеся :)
Я теж взнала під час вагітності.Діти привиті,чоловік здоровий.Але обстежуюсь раз в рік повністю,щоб нічого не пропустити.
Грабля• 27 сентября 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
а що може бути? на що обстежуєтесь? я роблю час від часу УЗД внутр.органів, особливу увагу звертаю на печінку. А що ще?
Форточка с диоптриями
• 27 сентября 2014
Ответ дляГрабля
УЗД само собою,біохімічний аналіз крові,і ще такий ПЦР аналіз вірусу гепатиту,який показує наскільки активний вірус в вашому організмі,чи він просто там живе чи шкодить вашому здоров´ю.Цей аналіз роблю в Синево,лікар його рекомендує 1 раз в рік зробити,але не наполягає,бо він дорогий.
Твердая валюта• 27 сентября 2014
Я сейчас обследуюсь. При очередном донорстве, сказали что у меня гепатит, направили в поликлинику на обследование. На сегодняшний день сдала анализы в Синево, они показали негативный результат, сейчас жду анализ биохимии, очень надеюсь что все будет ок. Узи не показало отклонений по печени, зато нашли воспаленный желчный пузырь ((( в целом чувствую себя отлично, ничего не беспокоит. Врач сказал, что я могу быть носителем ((
Форточка с диоптриями
• 27 сентября 2014
Ответ дляГрабля
А що може бути....носійство рідко переходить в гепатит,але за несприятливих умов-стрес,алкоголь,інші хронічні хвороби то все може бути.Я стараюсь перестраховуватись...
Форточка с диоптриями
• 27 сентября 2014
Ответ дляТвердая валюта
Дай Бог,щоб у вас все було добре.
Грабля• 27 сентября 2014
Ответ дляФорточка с диоптриями
ОМГ!