Лепешечка• 30 сентября 2014
Перша зустріч з іноземцем, що подарувати?
Познайомилась на міжнародному сайті з чоловіком з Хорваиії, дуже довго спілкувались по скайпу, десь 4 місяці, і ось нарешті він дозрів до зустрічі і збирається до мене приїхати через тиждень-два.Він мені дуже подобається, хочу також йому сподобатись і справити хороше враження. Хотілось би щось йому подарувати на пам"ятьпро нашу першу зустріч і поїздку в Україну. Все таки він потратить стільки часу і грошей їдучи з Хорватії в Україну своїм автомобілем. Та й не думаю, що приїде з пустими руками. Себе подарувати не пропонувати. Я само собою, але хочу ще якийсь приємний знак уваги, може щось що асоціюється з Україною. Бюджет не дуже великий, десь до 300грн. Підкажіть цікаві ідеї.
Крапипопка• 30 сентября 2014
Ответ дляЛепешечка
испекти не знаю, все таки не хочется чтобы первое впечатление было как о хозяйке, а как о красивой привлекательной женщине. А то потом еще сядет на шею хозяюшке. Водку тоже нет,как то грубо очень. А очень хорошее вино может быть. Южане любят вина.
А ваш хорват в каком городе живет?
Xвостокрутелка• 30 сентября 2014
Ответ дляРаиса_киев
не думаю - в Хорватии сухие вина пьют.
вони п’ють сухі, тому кагор і цінують.
Раиса_киев• 30 сентября 2014
Ответ дляXвостокрутелка
вони п’ють сухі, тому кагор і цінують.
так кагор это не сухое вино, а крепленое
ЛолитаНеРазлита• 30 сентября 2014
Пригласите фотографа и подарите ему на память красивые совместные фото с ’З краєвидами рідної України’!