Работать надо• 01 октября 2014
Чи варто мені мінятись?
Просто цікав думка зі сторони. Добавляю пару своїх різних фото. І цікаво скільки дасьте??? ех... і я туди ж, а казала що ніколи такого не запитаю.....
18 мнеУЖЕ• 01 октября 2014
Последнее фото, не меньше 35 лет. Похудеть, что-то сделать с зубами, и поменять стиль одежды.
annetta888• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
ну і нік в мене))) і працювати теж треба)))
Вы такая, какая есть.и это именно ВЫ
хотите что-то поменять?чувствуете потребность в изменениях?
gloriya8305• 01 октября 2014
28-32, просто сам природа грудью одарила, это часто возраста и веса придает на фото
Работать надо
• 01 октября 2014
))) о як весело)) на першому фото найсвіжіше фото, на другому - зразу після родів - три року тому, а на третьому два роки тому.
А я схожа на вчительку?
Пиу!Пиу!• 01 октября 2014
Ответ для18 мнеУЖЕ
а с зубами то что не так
Работать надо
• 01 октября 2014
ну так, груди - 4-ий розмір)) коли худаю - то не дуже, груди висять))) і скули дуже стирчать - страшна одним словом))) Мене цікавить зачіска - може колір. Завжди ходила тільки біла..
annetta888• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
А я схожа на вчительку?
а что Вы хотите поменять?или просто спросили?
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляannetta888
зачіску... блін, колись в мене було довге волосся, але завжди мілірування, можливо один тон?
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляПиу!Пиу!
а с зубами то что не так
і мені цікаво... ніби не жаліюсь, може просто посміхнулась криво)))
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляНе куру
вы учитель?
ні, я БУХгалтер)))) головний)))
Пиу!Пиу!• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
фото 2 блондинка еще та
Тётушка Лошадь• 01 октября 2014
Перше фото найгарніші, а на другому наймолодша показуєте, думаю Вам 35-37р., але виглядаєте молодо, завдяки привітності.
annetta888• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
попробуйте стильненькую стрижечку сделать... укладочку и вообще
у меня с этим проблема вообще - я одуванчик
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляannetta888
Вы такая, какая есть.и это именно ВЫ
ну якось піднадоїло біле волосся, але боюсь, а вдруг не моє. І хотілось би зачіску якусь іншу - але теж боюсь....
Не куру• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
ну майже 30-ть, 28
28 и 30 это разные вещи)
да, мне вы похожи на учителя
я бы поменяла прическу и одежду
да, мне вы похожи на учителя
я бы поменяла прическу и одежду
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляnatochka30
йома-йо, та де ж 35???? я жартую))) зазвичай я завжди сміюсь))) навіть коли плачу.... мені лиш 28, скоро буде((((
annetta888• 01 октября 2014
Ответ дляРаботать надо
так не меняйте особо стрижку, просто сделайте прямое красивое каре, отростите свои волосы, потом хной с басмой покрасите - вообще будет бомбезно, мне кажется
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляНе куру
28 и 30 это разные вещи)
да, мне вы похожи на учителя
я бы поменяла прическу и одежду
да, мне вы похожи на учителя
я бы поменяла прическу и одежду
одяг? ну на першому - я на пляжі, там звичайне плаття, на другому я на шашликах - в олімпійці, а на третьому - на весіллі - плаття+куртка. А як змінити зачіску???
Работать надо
• 01 октября 2014
Ответ дляЗастряла
а мені фото 2 найбільше подобається, ви там так молодо виглядаєте
там моє природнє волосся, і -10 кг ( після родів дуже похудала))). Дякую)))