Бабка_в_кедах• 11 октября 2014
Куда можно сходить сегодня вечером? Киев.
Посоветуйте где можно сегодня вечером интересно провести время, кроме кино и ресторанов-кафе?
КАПСЛОЧНИЦА• 11 октября 2014
могу предложить 2 билета на отличный спектакль в доме офицеров на 19-00 за половину цены «Обещание на рассвете» - істинний гімн великої материнської любові. Це уклін Жінці, яка зберігає в душі і серці материнську відданість і чуттєву прихильність до свого сина. Узи, які з´єднують героїв цієї історії, не тільки родинні, але в якійсь мірі, і містичні. Це сюжет про материнську любов, яка перемагає час і відстань, партер отличные места