Аноним• 17 июня 2012

Ваше ставлення до тих, хто просить на цьому сайті.

Гортаючи сторінки Кідстафу, нераз бачу такі об`яви: "Малозабезпечена мама прийме..." ,"Багатодітна сім`я чекає від вас..", " Одинокій мамі потрібна допомога" і т. д. і т. п.

Не знаю чи вже було таке питання, але в мене такі  прохання викликають протиречиві відчуття.

Для ясності питання скажу, я сама багатодітна мама(скоро присвоять героїню), малозабезпечена сім`я. Але в мене не вистачить ні сміливості ні совісті, щоб просити допомоги. Завжди думаю, що є дійсно інваліди, люди позбавлені можливості заробляти на мінімум потреб у житті.  І, дякую державі,(не цьому уряду) є для нас пільги.

Багатодітна сімя, чи малозабезпечена, це не причина для жебрацтва.

І ще бачу багато волонтерів, їх підтримують, добре, але і там бувають такі теми для прохань, що диву даєшся.  І дуже починаєш сумніватись у такій "безкорисній доброчинності".

Може хтось скаже, що мене жаба давить, заздрість, маєте право так думати.

Та я знаю цю "кухню", як розкручується ця тема, збирається і ділиться "доброчинцями" назбиране.

Питання в тому, чи дійсно ви вірите в таку важку долю тих, для кого збирають (інвалідів не враховую),

І чи готові ви давати на малозабезпечених і багатодітних, Може і собі зроблю таку тему в оголошеннях, хтось працює, а я з часом своїм дітям квартири куплю.

Кидайте помідори...

irena_z• 20 июня 2012
Мое отношение! Не хотите помогать, не верите - пройдите мимо!
Многодетная семья и семья, в которой умирает ребенок, но ему можно помочь - вещи разные!
На многодетность Вы идете сознательно!
Просто не мешайте! А от 10 - 20 грн еще никто не обеднел!

Чужая боль, конечно, не своя
Чужое горе сердце не измучит...
Никто не покупал- не ты, не я
Страховку свыше на подобный случай!

Никто не застрахован от беды
Такой, чтоб стать на битые колени!!!
И кто-то плачет, но не Я, не ТЫ!
А нам-бы им помочь- да много лени...

И дело ведь не в том, что нет рубля!
Мы словом пожалеем- вдруг зачтется...
Но только ведь никто- не ты, не я
Их не поймет, пока сам не столкнется!

Дитя спасая- мы спасаем МАТЬ-
Он для нее дороже всех на свете!
ПРОШУ ВАС, ЛЮДИ, НУЖНО ИХ СПАСАТЬ!!!
ПУСТЬ НИКОГДА НЕ УМИРАЮТ ДЕТИ!!!!!!!!!!!

Аноним• 02 августа 2012
Ответ дляАноним
Мені, як багатодітній мамі, дуже шкода, що назву "багатодітний" використовують як щось таке, нижче за інших, бідне, нещасне, я горжусь тим, що я багатодітна.
Так, від пільг, що мені належать, я не відмовлюсь. Так, я хотіла би поваги, коли в класі кажу, що здавати всі 300 грн на вікна, 400 на парти, 150 на школу і по 50 кожного місяця не знати на що, я не можу, тому, що поруч в класі вчиться ще одна моя дитина, якій стільки ж треба, і в старшій школі так само. Я не хочу, щоб тоді мені казали принизливі речі, а просити чуже не збираюсь.
Хочу, щоб такі речі, як прохання грошей і скидок ради дітей з багатодітних сімей, на сайтах, ще десь, не робили цю категорію принизливою.
А найбільше тішить коли мені самій пишуть, я багатодітна мама...

А меня бесят Ваши слова! Вам нравится быть многодетной мамой, Вы гордитесь этим, Вы сами выбрали свой путь и нарожали детей! Так почему же теперь Вы отрекаетесь от них тем, что не хотите-не можете-не тянете сдавать деньги в школу?! А мы, у кого 1-2 ребенка, мы можем? Мы можем! Мы можем тянуть не только своих детей, но и еще Ваших! Не наглейте, пожалуйста, выполняйте свои обязанности перед детьми, чтобы потом Вам не было стыдно смотреть в их глаза!
автор Аноним • 03 августа 2012
Ответ дляАноним

А це які такі обов´язки? Ті, що ви задумали собі, що ці парти не підходять вже, бо треба нові? Чи ті, що на день вчителя треба шампанське, чи щось крепше купити вчительці? Чи які обов´язки? На зошити, книжки я здаю, на свята вчительці приношу подарунки зроблені власноруч, які коштують тут в продавалці від 120 грн. і вище. Чи може маю брати участь у ваших змаганнях з іншими класами, у кого крутіший кабінет? Хто мені приписав ці обов´язки? В жодному законі їх не бачу. В жодному випадку не соромно ні перед дітьми ні перед батьками.
А відрікатись від своїх дітей я буду саме тоді, коли здам на ваші видумані потреби ті суми, які могли би піти на їхнє харчування, або одяг. Знаєте, я маю з чим порівнювати, і одна школа, ніяка, збирає величезні гроші, а інша, з усіх, не тільки з мене, бере по мінімуму. Від чого це залежить, не підкажете?
Просто зменшіть свої витрати і я перестану ’нагліти’ у ваших очах. А витрати, часто, ой які безглузді.
Я першокласнику своєму здала десь пів тисячі за рік(зараз точно не згадаю) плюс на зошити 150. Чоловік в класі зробив ту роботу, яка коштує більше в 2 рази ніж здавали на ту справу. Це крім грошей. І все одно всі вважають, що ми не до-здали. І лиш одна матуся скромно мені сказала наодинці, за цю роботу, що зробив ваш чоловік магазин величезну скидку дав, набагато більшу ніж парта одна коштує, не думайте, що ми за вас здавали.
Так що, якщо біситесь, то тільки від власних думок, які нічим не підтверджені.
Аноним• 05 августа 2012
Ответ дляАноним

Я про ремонт и парты не говорю, у нас этого нет. Я о тетрадках специальных, учебниках, например. В нашем классе на это многодетные не считают нужным сдавать деньги и мы, остальные родители, сдаем за них. А почему? Почему я сдаю за своего ребенка и такого же чужого, в то время, когда его мать отвечает учителю: ’У меня нет лишних денег на учебу’. А у нас выходит есть?
автор Аноним • 05 августа 2012
Ну, видите, как нужды разные бывают в классах, так и родители.
Хотя, если чесно, то когда-то нас учили без специальных тетрадок, и это все сейчас бизнес, но ни учителя ни тем более другие родители в этом не виноваты. Это все власть имущие придумывают,для прокручивания денег. Я на это здаю,родители др. не страдают.
Аноним• 05 августа 2012
Ответ дляАноним

Значит, Вы умничка и сознательная мама! И все, вышесказанное мной, к Вам не относится) Не принимайте мои слова на свой счет)