KidstaffСоветчица

Поиск по базе знаний

Спрашивайте и получайте ответ пользователей

Светка-пипетка

Какие документы нужны для развода?


Какие документы нужны для развода.



 



Куда нужно идти писать заяву?


17 июня 2012 в 22:28
Отвечать в темах на Cоветчице можно только зарегистрированным пользователям. Зарегистрируйтесь, а если Вы уже зарегистрированы — авторизируйтесь
Мнения, высказанные в этой теме, передают взгляды авторов и не обязательно отражают позицию администрации.
Аноним
1 Аноним
17 июня 2012 в 22:30
где женят, там и разводят
Аноним
2 Аноним
17 июня 2012 в 22:34
ксерокопия паспорта,ин.кода, св-во о браке. исковое заявление о расторжении брака должен написать Вам юрист ( адвокат).Если есть дети ,то в суд подается это заявление. Если детей нет, то просто через РАГС
Аноним
3 Аноним
17 июня 2012 в 22:34
Если есть дети , надо подавать заявление в суд. Заявление пишет адвокат он вам всё и скажет, что необходимо приложить в заявлению.
Аноним
4 Аноним
17 июня 2012 в 22:35
описка "к заявлению"
Аноним
5 Аноним
17 июня 2012 в 22:36

Стаття 105 СКУ. Припинення шлюбу внаслідок його розірвання

1. Шлюб припиняється внаслідок його розірвання за спільною заявою подружжя відповідно до статті 106 або одного з них
відповідно до статті 107 цього Кодексу.{ Частина перша статті 105 в редакції Закону N 524-V ( 524-16 )
від 22.12.2006 } Стаття 106. Розірвання шлюбу органом державної реєстрації актів цивільного стану за заявою подружжя, яке
не має дітей

1. Подружжя, яке не має дітей, має право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання
шлюбу.

Якщо один із подружжя через поважну причину не може особисто подати заяву про розірвання шлюбу до органу державної реєстрації
актів цивільного стану, таку заяву, нотаріально засвідчену або прирівняну до неї, від його імені може подати другий з подружжя.
{ Частину першу статті 106 доповнено абзацом згідно із Законом N 524-V ( 524-16 ) від 22.12.2006 }

2. Орган державної реєстрації актів цивільного стану складає актовий запис про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від
дня подання такої заяви, якщо вона не була відкликана.{Частина друга статті 106 із змінами, внесеними згідно із Законом
N 2398-VI ( 2398-17 ) від 01.07.2010

3. Шлюб розривається незалежно від наявності між подружжям майнового спору.


1. Якщо у вас не має дітей ви маєте право подати до органу державної реєстрації актів цивільного стану заяву про розірвання шлюбу.
2.Якщо у вас є діти то відповідно до Статті 109. 1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву
про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із
них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього
життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також
про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.
2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має
бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору
аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису
нотаріуса.
3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде
встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі
дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені
їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.
4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу
одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку
дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання
шлюбу.
6 Ольга12
17 июня 2012 в 22:42
Могу помочь написать исковое заявление, если интересно, напишите в личку :)
Аноним
7 Аноним
18 июня 2012 в 00:04 Ответ для Аноним
Цитата:
где женят, там и разводят если нет детей иначе в суд по месту жительства
8 annc
18 июня 2012 в 13:24
могу написать исковое если интересно пишите вличку))
9 агулька
07 октября 2012 в 21:01
а если с мужем не общаешься? (ЭТО Я из праздного любопытства)))
может жена одна пойти написать?
Аноним
(автор)
10 Аноним
(автор)
07 октября 2012 в 21:14
Да можно одной
11 агулька
07 октября 2012 в 21:15 Ответ для Аноним
Цитата:
Да можно одной а как они мужа будут искать, если он предположим не проживает по адресу прописки
Вопрос закрыт