Hosanka• 04 ноября 2014

Девочки, кто умееть шить, помогите шить бойцам балаклавы.

Дівчата киянки, хто вміє шити, приєднуй до дівчат шити балаклави, дуже багато роботи, дівчата просто не встигають. А зима вже незабаром, хлопцям потрібне наше тепло!
Дякую всім хто відізвався!

Група в ФБ https://www.facebook.com/balaklavaKyiv?fref=ts

Дівчата з різних куточків України, ви також можете налагодити допомогу хлопцям, викрійки ви можете взяти в групі.
_krapka_• 04 ноября 2014
Отписалась только что!
спасибо.

автор Hosanka • 04 ноября 2014
Там девушка Таня ведет группу, она обязательно ответит, просто у нее времени мало.