Аноним Советчик• 05 ноября 2014

Для чого сидіти з дітьми під обстрілами?

Коли тобі оплачують квитки, дорогу і готові надати притулок?
Результат:
вже голосів: 71
39 (54.93%) результати
11 (15.49%) віримо що все скоро закінчиться, тому залишаємось, або повертаємось
10 (14.08%) ви нічого не розумієте, ми приросли до цієї землі і готові померти тут
6 (8.45%) теж не знаємо для чого
5 (7.04%) інші причини
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляanita.ru
врач-патриот,и для него она враг гос-ва №1
Не вигадуйте, якщо не знаєте фактів

anita.ru• 05 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Не вигадуйте, якщо не знаєте фактів
ну почему я не знаю,если она описала как все было,что она из донецка и тут опа а я не приму!!!!
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляanita.ru
Ну ви знаєте чи той лікар приймає інших і та дінка себе сама не накрутила?
anita.ru• 05 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
он ВРАЧ,он должен был))
Купипупсичек• 05 ноября 2014
Когда посидите под обстрелами с детьми, тогда и поймете ответ на Ваш вопрос.
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляКупипупсичек
Нє я не посижу і не зрозумію, бо все кину і виїду ще до того як все почнеться.
БезникаЯ• 05 ноября 2014
У меня дочку 5 лет стоматолог отказалась лечить,из за прописки.А мы пришли с зубной болью,ночь не спали.
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляanita.ru
он ВРАЧ,он должен был))
Дурниці.лікар повинен обстежити жінок , які соять на обліку в його лікарні.
Все інше на його розсуд.
І я впевнена що можна було знайти альтернативу, в мене було 3 вагітності і теж нп щавжди хотіли дивитись, хоч я не переселенка,зверталась в іншу жк, в діагностичний.
А не писала, шо мене ущемляють.
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляБезникаЯ
І шо , як вийшли з положення?
Нас теж відмовлялись лікувати в обласній поліклініці, відправляли в районну, а ми туди не хочемо, вона нам не подобається.
На кого мені поскаржитись?
Вся країна така від львова до донецька і справа не в упередженому ставленні , а в тому що мало кому є діло до ваших проблем, треба було це давно зрозуміти , ще до революціїї і ато.

БезникаЯ• 05 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
І шо , як вийшли з положення?
На кого мені поскаржитись?
Домой под пули поехали,в Макеевке вылечили,и поехали в Москву.Раньше так не было,у нас родня в Киевской обл.,часто бываем.Такого не было точно.
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляБезникаЯ
Тобто відразу від того стоматолога що відмовився до дому під кулі, з хворою дитиною, і навіть до інших не спробували?
Дитину не шкода було?
БезникаЯ• 05 ноября 2014
Ответ дляpollyteika
Дитину не шкода було?
Нет,конечно,не сразу.Обратились в сельскую больницу,а там только обезболивание сделали.Ну просто все движения не описываю.Просто итог.
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляБезникаЯ
А чому не обійшли кілька стоматологів?
У нас в дитини в кракові, проїздом, зуб заболів вночі в суботу зранку пішли в одну клініку іншу, їх море на кожному кроці в центрі, всюди зачинено.
Поки ходили , сказав , що не болить, сіли в машину і поїхали далі.
А шо може варто було по цій причині повернутись до дому, в Україну, бо ми там нікому не потрібні?
Дивно що вам не стрілось більше жодної стоматології крім того села.
Більше схоже на справу принципу ціною здоровя , а тепер ще й життя власної дитини.
Те що стоматологу вас не шкода я не дивуюсь,а от те що вам не шкода самих себе дійсно дивно.
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2014
скажу за себя. уже три недели в Киеве, муж 5й месяц. ни слова плохого. а знаете все почему? потому что никто не знает, что мы из Донецка. единственное прописку знают хозяева арендуемой квартиры. а так мы не кричим на каждом углу откуда мы, у нас никто и не спрашивает. обычная жизнь.
не пойму почему люди говорят как их гнобят. вы каждому встречному говорите, что вы с востока? с детьми в школе другая ситуация.. здесь надо наверное с учителем разговаривать, чтоб помог ребенку влиться в коллектив
автор Аноним Советчик • 05 ноября 2014
Ответ дляИдууу--уууу блин
от і я такої ж думки