ТыЧиНеТЫ• 05 ноября 2014

Допоможіть вивести на чисту воду аферистів !!!!!!

Подруга хоче купити коляску стоккі ,шукала і натрапила на оголошення ,сума не маленьке 5,500 тис грн,продавець стверджує що фото її реальні,але я попросила подругу не спішити ,я посиділа порилась і знайшла ці фото (які продавець стверджував що вони її реальні) в іншому оголошенні але в Россії,продавець наложним не працює,лише повною оплатою,коли я попросила зустрітись щоб оглянути коляску ,мені написали пішла на х..й
Я зразу зрозуміла що тут щось не так,подругу застерегла від покупки,але як застерегти покупців щоб не повелись на дане оголошення,адже воно досі активне(
Ось оголошення продавця http://uzhgorod.zak.olx.ua/obyavlenie/prodam-kolya...
а ось оголошення з Росії
https://vk.com/search?c%5Bq%5D=Stokke%20Xplory&c%5...
Хіба вони не ідентичні?
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ!

Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
админу напишете
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
ОБХОДИТЕ СТОРОНОЙ!
прикро що сайт оновили ,а функцій для відгуків так і не придумали..
Кашпо• 05 ноября 2014
по-моему было уже про эту коляску....спасибо, что лишний раз напомнили....не знаю, как с такими бороться....
БЦАшка• 05 ноября 2014
Пожалуйтесь админам, они удалят обьявление.
Я так на недавно чуть мяч для худ.гимнастики не купила (450грн), а он тоже из России.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-662742
Повелитель интернета• 05 ноября 2014
там есть кнопка Жалоба. И даже есть вариант - мошенник
elena901• 05 ноября 2014
Теж з таким зіткнулась коли купувала крісло Чіко,ідентичні фото нв сландо і на рос сайті)))
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
админу напишете
вже пишу адмінам,дякую
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляПовелитель интернета
вже побачила дякую,постараюсь щоб адміни прийняли міри

Не стесняюсь• 05 ноября 2014
Опять. Мы уже когда-то пытались помочь одному автору. Опыт не очень. Автор если вы уверены в своих действиях,что вам мы и чем помочь? Пишите ник,отметку в гостевой. Просите админов и т.д.
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
я тоже так купила, просите всегда дополнительные фото, а лучше скайп!!! реальные продавцы всегда показывают, тем более не 3 грн. коляска
Дедуськина бабуська• 05 ноября 2014
Девочки ну когда вы поймёте не может быть дорогое дешёвым!!!!!!!
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляНе стесняюсь
все я написала адмінам на олx надіюсь вони видалять дане оголошення,просто я рада що встигла подругу застерегти від покупки
elena901• 05 ноября 2014
Я написала адміну,оголошення видалили,в результаті ця ж дамочка заблокувала і мої,а через деякий час знову те саме оголошення на сайті тільки в ішого автора.Працювати на ОLX це як гра в рулетку.
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
Там є мобільний піднімає хлопець трубку навіть,але коли мова заходить за зустріч у місті кидає трубку...
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляelena901
там показує хто саме жалобу подає
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
знаете, похоже на историю с клумбы про братьев Пиджар, продавали коляски, самокаты, автом.на аккумул. - всё не дешевое!!! как только звонишь о встрече договориться - сразу молчок.... и фотки тоже брали из росс. сайтов.
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
ой, ща перезвоню
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
Я просто в шоці,ситуація зараз в Україні повинна була людей зміцнити,а люди як крали так і крадуть ,як це гидно

автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
ой, ща перезвоню
передзвоніть і скажіть що ви з ужгорода і хочете переглянути коляску де можна підійди і коли )))
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
сказал перезвонит к шести , встреча в р-н старый город
elena901• 05 ноября 2014
Ответ дляТыЧиНеТЫ
там показує хто саме жалобу подає
Точно не можу Вам сказати,можливо здогадалась адже я написала їй про те що це чистої води обман(але ця жіночка потім мені написала що вона і що буде блокувати і надалі.Можна було переписуватись з адмінами вияснити чому як і за що,але результатів там мало а часу і нервів витратиш дуже багато.
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
він обманює От гад !Як шкода що я так далеко..От хто з Ужгорода ,хто може зустрітись щоб оглянути цю коляску мені аж цікаво стало
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
создавайте тему - Кто из Ужгорода!
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
создавайте тему - Кто из Ужгорода!
тільки щойно подумала про це,але не думаю що хтось захоче йти або їхати
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
ой, лично для меня не было бы проблему, всё же добрые люди есть!
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
тоді зараз так і зроблю,сторю пост ,можливо хтось допоможе вивести цих людей на чисту воду
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
я вам потом скину результат( переписки и тел.разгов.) кстати, согласен на хороший торг.
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2014
так, уже удалил объявление...
автор ТыЧиНеТЫ • 05 ноября 2014
Ответ дляБарабасиха
от сволочі,вже зрозуміли що тут щось не так і видалили все..буду чекати від вас компромату