Нуждаюсь в общении• 05 ноября 2014
девочки, нужна помощь нотариуса, по договору дарения.
Подскажите, у мамы есть своя квартира, где прописана мама, я и ребенок. Мама хочет сделать дарственую. Может ли она ее сделать без присутствия моего папы? ( папа прописан в своей квартире.)
irrakez.детские-товары.com• 05 ноября 2014
Прописка роли не играет-важно, кто в правоустанавливающем документе, если мама единый собственник, а квартира покупалась не в браке или получена в наследство, то мама может вам подарить без папы
Нуждаюсь в общении
• 05 ноября 2014
Проста мама с папой в браке, но три года не живут вместе. Вот и переживаем. Да, мама собственник
Если же в док-тах фигурирует и папа, тогда мама может выделить доли( если не выделены) и подарить вам свою часть
Мама собственник-это размыто, какой именно правоустанавливающий документ?
Если в браке, то априори квартира пополам, даже если папино имя не фигурирует, тогда выделение долей или если есть возможность доказать через суд, что мама покупала квартиру за свои личные средства
МоДнАя_КоШеЧкА• 05 ноября 2014
Стаття 60. СК
Підстави набуття права спільної сумісної власності подружжя1. Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба тощо) самостійного заробітку (доходу).
2. Вважається, що кожна річ, набута за час шлюбу, крім речей індивідуального користування, є об´єктом права спільної сумісної власності подружжя.
МоДнАя_КоШеЧкА• 05 ноября 2014
Стаття 63. Здійснення подружжям права спільної сумісної власності
1. Дружина та чоловік мають рівні права на володіння, користування і розпоряджання майном, що належить їм на праві спільної сумісної власності, якщо інше не встановлено домовленістю між ними.
Общие положения СК
Ну или договариваться с папой, вы с ним общаетесь нормально? Может он и не против вам подарить? Ему всего лишь нужно написать согласие у нотариуса, причем это можно сделать так, что они с мамой и не пересекутся
МоДнАя_КоШеЧкА• 05 ноября 2014
Стаття 65. Право подружжя на розпоряджання майном, що є об´єктом права спільної сумісної власності подружжя
1. Дружина, чоловік розпоряджаються майном, що є об´єктом права спільної сумісної власності подружжя, за взаємною згодою.
2. При укладенні договорів одним із подружжя вважається, що він діє за згодою другого з подружжя. Дружина, чоловік має право на звернення до суду з позовом про визнання договору недійсним як такого, що укладений другим із подружжя без її, його згоди, якщо цей договір виходить за межі дрібного побутового.
3. Для укладення одним із подружжя договорів, які потребують нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, а також договорів стосовно цінного майна, згода другого з подружжя має бути подана письмово.
Згода на укладення договору, який потребує нотаріального посвідчення і (або) державної реєстрації, має бути нотаріально засвідчена.
4. Договір, укладений одним із подружжя в інтересах сім´ї, створює обов´язки для другого з подружжя, якщо майно, одержане за договором, використане в інтересах сім´ї.
Ответ дляМоДнАя_КоШеЧкА
Стаття 60. СК
это можно оспорить в суде: случай из опыта- семейная пара разводитсч, квартира куплена в браке, муж претендует на жилплощадь, однако жена приносит фотокопию договора купли-продажи о том ,что она продала унаследованный дом от бабушки и в этот же день купила данную квартиру, у одного нотариуса, там тягомотно было, апеляция, но женщина суд выиграла
МоДнАя_КоШеЧкА• 05 ноября 2014
Ответ дляirrakez.детские-товары.com
Я согласна с Вами. Цитирую автору общие положения исходя из предоставленной информации. Раскрутить конечно можно в любую сторону, смотря по нюансам
Леночка-киев777• 05 ноября 2014
Ответ дляirrakez.детские-товары.com
да практикуется такое но можно и от папы согласие для того чтоб оформить договор