Марфушечка душечка• 10 ноября 2014
Сколько заплатили на выборах?
Девочки, кто был в комисии на выборах 26.10.2014? Сколько Вам заплатили, как члену ДВК?
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляМарфушечка душечка
Кто был секретарем, сколько получили?
800-850грн, точніше не скажу, бо не звернула увагу. Щоправда, мені рахували від 18,10, а не з 13,10
Повна з/п приблизно 1200грн мала бути
Сегодня я не я• 10 ноября 2014
Ответ дляСинди Кроуфорд
еще ничего не заплатили, ждемс
как это? Уже давно всем заплатили.......
Синди Кроуфорд• 10 ноября 2014
Ответ дляСегодня я не я
от государства Вам уже заплатили?
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ длябылоИпрошло
а от государства уже получили? я еще нет... киевская обл...
ще в четвер отримали, запитайте вашу голову ДВК
Синди Кроуфорд• 10 ноября 2014
Ответ дляСегодня я не я
А какой город и область?
Марфушечка душечка
• 10 ноября 2014
токо что получила 1004, ожидала больше.Была секретарем ДВК
Синди Кроуфорд• 10 ноября 2014
Ответ длямадамГрицацуева
я была головой Двк нам выплаты должны быть на карточки Привата но еще ничего не платили(
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляМарфушечка душечка
З якого числа заяву писали? тим що з 13,10 1200грн вийшло
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляСинди Кроуфорд
дивно, нам теж карти давали, зверніться в ОВК, держава розрахувалась
Как нефиг делать• 10 ноября 2014
От мажоритарщика 500 гривен получили, а вот от государства до сих пор не пришло( И не только у меня, кстати. (Харьков)
Синди Кроуфорд• 10 ноября 2014
Ответ длямадамГрицацуева
А какой город?
Марфушечка душечка
• 10 ноября 2014
Ответ длямадамГрицацуева
3 13.10, але вони сказали, що робочих 15 днів
Синди Кроуфорд• 10 ноября 2014
Ответ дляКак нефиг делать
Львовская уже получает....а Донецкая наверное вообще последняя получит(((
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляМарфушечка душечка
і нам так казали, казали на руки має бути 647, однак зарахували, як за місяць, мінімальну з/п.
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
повноваження ’дільничної виборчої комісії припиняються через п´ять днів після дня офіційного оприлюднення Центральною виборчою комісією результатів виборів депутатів.’ (ст. 32, ч.3). ЦВК оголосить результати до 10 листопада, отже, і ДВК будуть формально працювати десь до 15 числа. І окремого рішення ДВК з цього питання приймати не треба.
Якщо ж при прийнятті Вами постанови ДВК ’Про виконання повноважень членів комісії на платній основі’ датою припинення виконання обов´язків було визначено щось інше, то, відповідно, треба саме на це і орієнтуватися. Наприклад, якщо тоді було вказано конкретну дату.
Марфушечка душечка
• 10 ноября 2014
Ответ длямадамГрицацуева
скільки у вас вийшло?
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
можливо бухгалтерія пізно документи подала у банк для відкриття зарплатних карток, тому з/п ще не отримали
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляМарфушечка душечка
скільки у вас вийшло?
828грн, але у мене заява з 18,10
мадамГрицацуева• 10 ноября 2014
Ответ дляМарфушечка душечка
скільки у вас вийшло?
підійдіть в ОВК і запитайте, чому менше нарахували