дівчатка, хто робив замовлення сьогодні, по ск списало?
ПриватБанк• 11 ноября 2014
Добрий вечір!
Курси валют як для операцій в відділеннях банку, так і для операцій, що проводяться по картам, наведені на головній сторінці сайту pb.ua справа внизу. Також при оплаті або знятті коштів з валютною карти Вам прийде SMS-повідомлення, в якому буде вказаний курс проведення операції.
Курси для готівкових і безготівкових валютообмінних операцій можуть відрізнятися у всіх банках в силу того, що регламентовані різними нормативними документами НБУ: для готівкових операцій - постанова №502, для безготівкових - №281.
Поточний курс конвертації при оплаті картою в валюті гривня за кордоном буде вказаний в смс після оплати.
Дізнатися курс для безготівкової оплати Ви можете на сайті Курси готівкових валют - Курси по картах.
З повагою, ПриватБанк.