dsa-10@ukr.net• 11 ноября 2014

как розместить обявление о финансової помощи маленькой девочке в пересадке серд

nadegda0244• 11 ноября 2014
тут есть раздел(форум) Благотворительность,есть правила размещения(требуются документы)Многие помогают!

автор dsa-10@ukr.net • 11 ноября 2014
Врятуємо маленьку мешканку с. Кошманівка Машівського району Полтавської області!!!

Софійка дуже маленька дівчинка! Народилася вона з ростом 38 см. і вагою 1680 кг. Зараз їй 1 рік і 3 місяці. Після народження їй поставили діагноз: вроджений порок серця повна АВК, збалансована форма. Це тяжкий порок серця, він тяжкий тим, що дає ускладнення на легені. Якщо дитині не зробити операцію,то саме довше такі дітки живуть 5 років.
З самого народження доля почала випробовувати Соню на стійкість і вона пройшла ці випробування! Показала,що вона хоче жити!
Зразу після народження Соня попала в реанімацію, потім її перевели у відділення виходжування недоношених діток, де пробула 12 діб. З Полтавського перинатального центру перевели Соню на леваду у Дитячу лікарню. В цій лікарні вона пролежала 9 місяців.
Соня не набирала вагу до травня місяця. За малої ваги їй не хотіли робити операцію. В Охматдиті відмовили в операції, коли їй було 4 місяці. І відправили назад в лікарню.
З листопада місяця Соні погіршало, почала підвищуватися температура тіла до 400. Розвивалася декомпенсація порока, сердечна недостатність давалась в знаки.
А в березні Соня попала в реанімацію! Де сказали, що вона жити не буде. У неї погіршувався стан здоров’я, начала втрачати вагу. Почалася розвиватися гіпотрофія.
Проте Соня не здавалася. Її врятували в Полтавській обласній лікарні! Виявилося, що у Соні вроджений гіпотеріоз (не працює щитовидна залоза). Тому дитина не набирала вагу!!!! Почали вживати гормони і дитина почала набирати вагу.
Державна установа «Інститут серця МОЗ України» погодилися зробити операцію! Але операцію потрібно зробити в найближчі строки, так як рік втрачено. Оплату операції взяла на себе лікарня, але потрібні гроші, щоб оплатити донорів (у них свій банк донорів), на оплату роботи бригади анестезіологів, гроші у відділення реанімації, у дитяче відділення, у фонд Інституту на оплату перебування в клініці, на післяопераційну реабілітацію.
Частина коштів у є, проте цих коштів все одно не вистачає!!!! Родина протрималася рік. Виховують ще одну малолітню дитину, хлопчика, якому 3 роки. Дуже багато коштів пішло на лікування в Полтавській обласній лікарні, на леваді у Дитячій лікарні, на лікування в реанімації, на поїздки до м.Києва на консультації та огляд, аналізи.
Коштів не вистачає.

Реквізити для оплати: картка Приват банк 4149 4978 1861 1453 Чайка Марія!

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ!!!!
автор dsa-10@ukr.net • 11 ноября 2014
Ответ дляnadegda0244
как туда поместить?
автор dsa-10@ukr.net • 11 ноября 2014
как разместить объявление на форуме Благотворительность?
Tanuhochka• 11 ноября 2014
Ответ дляdsa-10@ukr.net
почему родители не обращаются в Киевский институт кардиологии и кардиохирургии? там же бесплатные операции и нахождение в реанимации. только доноры стоят 250 грн.
автор dsa-10@ukr.net • 11 ноября 2014
Ответ дляTanuhochka
уже запланирована операция в Институте сердца. Она вроде бы бесплатная но сказали при себе иметь анализы и около 50000 грн.
Tanuhochka• 11 ноября 2014
Ответ дляdsa-10@ukr.net
честно, я в шоке... когда можно всё бесплатно...
Tanuhochka• 11 ноября 2014
да, почему в заглавии у вас стоит ПЕРЕСАДКА СЕРДЦА??? на Украине не делают трансплантации сердца . нужна же просто операция на сердце?
автор dsa-10@ukr.net • 12 ноября 2014
я в цьому не розуміюся. Якщо залучають донора то це пересадка сердця? Це дитина моєї подруги, більш детально все викладено в тексті.