Капитанша• 13 ноября 2014

Подскажите по ощадбанку

Хочу зарегистрироваться в веб банкинге ощадбанка.зашла на сайт и не могу сообразить как это сделать.подскажите пожалуйста!
Безникая• 13 ноября 2014
Идете по ссылке http://www.oschadnybank.com/ru/private/web_bank_ng...

Дальше выделено зелен. цветом

’Инструкция пользователя системы WEB-банкинг «Ощад 24/7»

Там всё подробно описано)

РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧА СИСТЕМИ WEB – БАНКІНГ.

1. Для підключення до системи WEB – банкінг у Вас обов’язково має бути відкрито у Ощадбанку картковий рахунок у гривні або Доларах США або євро.

2. Для коректної реєстрації та подальшого здійснення операцій в системі WEB-банкінг Вам необхідно підключити послугу СМС-банкінг (послуга СМС-банкінг передбачає отримання СМС-повідомлень на номер мобільного телефону про рух коштів по картковому рахунку, послуга СМС-банкінг є платною, згідно з тарифами банку). Підключення до послуги СМС-банкінг можливе у відділенні банку, де Вам було відкрито рахунок, або за телефонами Контакт-центру +38-044-363-01-33 або 0-800-210-800 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні.

3. Реєстрація користувача може здійснюватися одним із способів (на Ваш вибір):
• через сайт Ощадбанку http://www.oschadnybank.com
• через будь-який з банкоматів Ощадбанку.

Реєстрація через сайт Ощадбанку.

1. Для здійснення успішної реєстрації через сайт Ощадбанку Ваша карта має бути підкючена до послуги СМС-банкінг (послуга СМС-банкінг передбачає отримання СМС-повідомлень на номер мобільного телефону про рух коштів по картковому рахунку, послуга СМС-банкінг є платною, згідно з тарифами банку).

2. На сайті банку http://www.oschadnybank.com оберіть меню

.
3. У відкритому вікні оберіть меню та вкажіть номер Вашої карти, що відкрита у Ощадбанку та натисніть кнопку «Продовжити».

4. Перевірте перші та останні цифри номеру Вашого мобільного телефону, на який Вам буде надіслано пароль для входу до системи та натисніть «Отримати пароль».

Ну и т.д.

Жабры жабы• 13 ноября 2014
Ответ дляБезникая

Дальше выделено зелен. цветом

Там всё подробно описано)

Реєстрація через сайт Ощадбанку.

.

Ну и т.д.
в упор не вижу Меню
автор Капитанша • 13 ноября 2014
Ответ дляБезникая

Дальше выделено зелен. цветом

Там всё подробно описано)

Реєстрація через сайт Ощадбанку.

.

Ну и т.д.
уточните пожалуйста,этот текст вы скопировали с инструкции?у меня не установлен офис на компе,поэтому не могу открыть ее
Безникая• 13 ноября 2014
Ответ дляКапитанша
С инструкции.

Меню с правой стороны.
Безникая• 13 ноября 2014
Ссыль на меню

http://www.oschadnybank.com/ua/
Жабры жабы• 13 ноября 2014
у меня никаких окон для регистрации не выходит

автор, у вас получилось?
Безникая• 13 ноября 2014
Ответ дляЖабры жабы

автор, у вас получилось?
Может так..

https://online.oschadnybank.com/wb/auth/enrollment...

А вы уже подключены к услуге смс банкинга?
Жабры жабы• 13 ноября 2014
Ответ дляБезникая
Может так..

да, подключена
Жабры жабы• 13 ноября 2014
зашла,но теперь проблема с паролем
не принимает никакой

Жабры жабы• 13 ноября 2014
Пароль не соответствует политике безопасности
Безникая• 13 ноября 2014
Ответ дляЖабры жабы
Слишком простой пароль может?
Жабры жабы• 13 ноября 2014
Ответ дляБезникая
Слишком простой пароль может?
да уже какой только не вводила
кошмар, аж голова разболелась

может это из-за того, что я в зоне АТО нахожусь?
Безникая• 13 ноября 2014
Ответ дляЖабры жабы
да уже какой только не вводила
кошмар, аж голова разболелась

Ну что там у вас? Получилось?)
Жабры жабы• 14 ноября 2014
Ответ дляБезникая
Ну что там у вас? Получилось?)
нет разговаривала со знакомой у нее та же проблема