Простецкая• 08 февраля 2013

Ваше особисте ставлення до української мови, ЧАСТИНА 2.

Потрібна реальна картина.
Результат:
вже голосів: 602
311 (51.66%) За дві державні мови - українську і російську.
291 (48.34%) За одну єдину українську.
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
аха, а ДО этого не уточните ГДЕ была? уж не Польша, Венгрия, Румыния ли?
Это уже лист 4-й... все сказано. У свидомых ДРУГАЯ история. Не реальная, а другая.

Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
згідна, як починається предметна дискусія всі порозбігалися, а не дай бог треба ще знанння історії, все засада повна.
Вы полагаете, что это дискуссия по теме?
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
багато де була, но ні одна з цих країн не мала такого руйнівного впливу на свідомість людей як Росія. Жили люди достатньо добре.
в том то и дело , что ’багато де була’. Назвала бы её переходящим красным знаменем, да Вы сейчас обижаться будете. Не надо упрекать всех в незнании истории - те земли всегда служили разменной монетой и утверждать что там не намешано кровей и там живут исконо украинцы в .... надцатом колене - просто смешно (если не глупо)
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
ви знову нічого не зрозуміли нажаль, а коментувати я буду, це моє право. В мене воно є. Ви також громадяни України, такі самі як ми! Но чому ви своєю поведінкою і поглядами служите Росії?
Я не вам писала. Служу?? Вы говорите - но не заговаривайтесь
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
се ля ви
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
ну причому тут це, в мене чоловік наполовину грузін, в мені також крові багато всякої. Но я громадянка України, і мій обовязок знати українську мову вільно, і поважати свою державу.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
ви писали всім, якщо комусь конкретно, для того є особисті повідомлення.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
Ваша біда в тому що ви навіть не підозрюєте що служите. От так Вас використовують.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
так, тому що мовні питання завжди впираються в історію.

Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Та ви ШО!!!
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
австро_угорщина повпливала ))) позитивно.
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
ну это реально уже ни в какие ворота. Т.е. собственное мнение может быть только у Вас? остальные глупы и немощны и их только используют???
реально - полный бред пошёл.
иду спать - всем приятных сновидений
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
Та ви ШО!!!
а ви і того не знали? Ну вже будете знати, правила відкритих дискусій і форумів.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
реально - полный бред пошёл.
иду спать - всем приятных сновидений
так, томущо ви живете в Україні, а служите на користь Росії. Хіба не так?
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
ох... у вас нічого не намішано ))) як на Донбас звозили всіх, кого треба і не треба. Але у всіх прям голуба кров, де там...
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
Все. В подобных ’нотах’ это уже не дискуссия, вы прямо оскорбляете людей. Може дальше продолжать вашу истерику.
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
в мене ще є одна історія в мого прадіда, коли австріяки тікали,а радянська армія наступала, на подвірї розмістився великкий загін, в них було багато австрійських грошей. Ті всі гроші вони в діда так і залишили. Потім він ними піч розпалював. Деколи цікаво послухати старших людей. Стільки цікавих історій.
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
реально - полный бред пошёл.
иду спать - всем приятных сновидений
Аналогично.
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
я живу для своих детей и жизнь отдам ЗА НИХ, а не за Украину, Россию..... и т.д. Мне плевать на государство, т.к. ему глубоко плевать на меня. Мне жаль Вас, если Вы не понимаете, что любить и уважать можно только живых людей, а не абстрактное государство

Аноним• 09 февраля 2013
Ответ дляteddyBear
Пилите Шура,пилите...она же золотая
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
я повністю спокійна, просто констатую факти. А ви подумайте. Якщо ви роздратовані (мені про це говорити не обовязково), я Вас заділа. Значить правда в цьому є.
Вечно недо...• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
І що Ви цим хочете сказати? Більшість корінних українців Західних земель переселенці внаслідок операції Вісла наказом ’товариша Сталіна’ зі своїх рідних земель, що залишились у складі Польщі. То потрібно ДЯКУВАТИ совєтам за це?
Штудіюйте історію і будете знати, що діалект львів`ян, по Вашому суржик - це Львівська гвара сформована в україномовному середовищі і нам вдалося зберегти невелку частину тих слів в своєму словнику. До речі, якщо комусь цікаво ось
http://foto-lviv.com.ua/slovnyk/#.URawFB1alFs
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляacteca
Пилите Шура,пилите...она же золотая
пилят вторые сутки..
tasol• 09 февраля 2013
Ответ дляJuicy
Львівська говірка (балак) — мова, сформована у львівському україномовному середовищі, суміш українських і українізованих форм польських, німецьких і єврейських слів
Гага Газу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
які брати, ви про що? Боже, нічому нас історія не вчить. В мене нема росіянів в родині )))
Та понятно! А какие вы украинцы? Все (в основной своей массе) западенцы ПОЛЯКИ, почему-то вообразившие себя украинцами. Да и украинский язык - это смесь польский+русский. По ту сторону Днепра всегда была территория ПОЛЬШИ!!! Никакой Украины там не было! Именно по-этому вы и ненавидите всё русское!!!
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляSjuzy
р.s.могли не отвечать, это была ирония
Мандолина Бу• 09 февраля 2013
Ответ дляtasol
где нашли?
сЛАдКОежКА• 09 февраля 2013
Ответ дляАноним
ще один знавець Історії,Запорізькі козаки знаєте таких? Чули? В Запоріжжі були? Вас такого вчили? по ту сторону Дніпра.
teddyBear• 09 февраля 2013
Ответ дляZlata_
пилят вторые сутки..
я пойняла - одна половина пилить, а друга тут мимо пробігала... де та дівчина, що питала мене, чому Германія не напала на Швейцарію? борщ варить? чи під анонімом далі строчить? Що і треба було довести - обхамити ви найперші. Сказати щось розумне у вас бракне часу