Моя доця полюбляє ігрии, начебто її не так звуть і вона взагалі не дівчинка, а іноді вона двері чи форточка))Ну так знаєте, дитячі фантазії)) Вчора стою у маркеті, біля каси. Беру за руку і підводжу ближче до каси і кажу: "Тамара, давай, підходь". А вона так голосно: "Я не Тамара". Я кажу: "Доця, давай підходити". А вона ще голосніше, "я не твоя доця".
У мене ступор, я начебто посміхаюся, а дивлюся люди пильно дивляться на малу, а вона вже така стоїть і каже. А де мій тато? Ох...... я летіла з того магазину як могла.
От справді, реально, не знала як себе вести. А якби люди зацікавилися?
Ответ дляTashaOMi
Ухты, у Вас малыш в 1,5 такие слова уже говорил?
Так :) Він гарно сприймає на слух. Я, взагалі, вже давно не пам’ятаю тих днів, щоб він мовчав хоч 5 хвилин підряд))) В півтора міг назвати українською та англійською алфавіт, кольори, їжу, предмети, тварин.
Автор, это вам еще повезло. Я в любой момент могу узнать что моя 4-летняя ’превратилась ’ в кого угодно. В субботу из магазина я забирала пони Селестию, а уже два дня в квартире птеродактиль. ’волшебный, с копытами’ . И обращайтесь, пожалуйста, к птеродактилю волшебному с копытами, и никак иначе.
Ответ дляsmail75