Добрый день!
Кто знает где в Киеве можно сделать справку за один (два) день? Буду оочень благодарна за конкретные контакты )
Спасибо!
Аноним• 22 июня 2012
Обычно в каждой поликлинике есть медсестра/врач который все сделает за определенною плату. У своих участковых не пробивали?
Inna Medvetska• 22 июня 2012
на 2 дні довідки не треба. Довідка потрібна, якщо були відсутні 3 і більше днів
Inna Medvetska• 22 июня 2012
якщо ви збираєтеся іди в садок у вересні, то тоді і візьмете. А так її на дільниці врач чи медсестра дає після того як ви всі документи оформили і в садок віднесли.