Аноним• 12 февраля 2013

Помогите исчерпать бонусы

КОМУ ПОПОЛНИТЬ МОБИЛЬНЫЙ СЧЕТ?

Девочки, кому нужно моб. пополнить (только Киевстар и Диджус).
У меня за счет домашнего интернета накопилось некоторое количество бонусов.
Они мне не нужны, т. к. я не пользуюсь связью Киевстар.
Могу пополнить вам счет из расчета 2:1
То есть вы мне на карточку 25 грн, а я вам на счет 50 бонусов.
Вот правила использования бонусов:

Порядок використання бонусів для послуг мобільного зв’язку.
Бонуси, використані для оплати послуг мобільного зв’язку мають строк дії 20 днів та можуть використовуватись виключно для:

здійснення вихідних дзвінків на номери абонентів мережі «Київстар», та інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України;
передавання текстових і мультимедійних повідомлень на номери абонентів українських операторів мобільного зв’язку та фіксованого зв’язку стандарту CDMA;
здійснення вихідних дзвінків на телефонні номери послуги «Автовідповідач»: +38067 775, +38067 777, +38067 2222 775 і +38067 2222 777;
користування традиційним і WAP-доступами до мережі Інтернет із використанням технології CSD;
користування послугою WAP-доступу до мережі Інтернет за технологією GPRS;
користування послугою традиційного доступу до мережі Інтернет за технологіями GPRS та EDGE.
Протягом місяця для оплати послуг мобільного зв’язку можна використати не більше 200 бонусів.

okss• 12 февраля 2013
А какой смысл бонусных денег на сегодняшний день, когда при нуле на основном счету исходящие блокируются? У меня на основном счету - 0,бонусов -60, а исходящие сегодня заблокировали...

OL@• 12 февраля 2013
Информация с сегодняшнего дня (12.02) устарела

здійснення вихідних дзвінків на номери абонентів мережі «Київстар», та інших операторів мобільного та фіксованого зв’язку України

Если на счету 0 грн, только с одних бонусов не позвонишь
snejja• 12 февраля 2013
оооо да, мне смс-ка пришла сегодня...исходящие заблокированы, для активации пополните счет на 40 грн и больше (киевстар)