Сундучок с каникулами• 04 декабря 2014
Дорогенькі красуні-панянки допоможіть селянці!;-))))
Панночки підкажіть,будь ласка,що потрібно мені з косметики для шкіри обличчя креми,тоніки іт.п.Мені 26,жирна шкіра.А ще я мама трьох дітей і за останній час просто забила на себе,хочу це виправити.Буду дуже вдячна за Вашу допомогу!!!!Якщо можна то конкретно марки.Велечезне дякую!!!😉😊
Да_Я_ТакаЯ_• 15 декабря 2014
Ответ дляАНЯ ГУРСКАЯ
Все зависит от Вашего бюджета! У меня 1 месяц на волосы максимум 500 грн
Крема на дольше конечно но сумма на линию от 2-3 тыс грн
фото в студию!