Дівчатка підкажіть будь-ласка як зняти голову ляльці " Дисней Малишки" Попелюшка.Хочу замінити волосся,а от голову не знаю як правильно зняти щоб не зламати.Може хтось це робив порадьте ,буду дуже вдячна)
хочу купити шиньйон,розрізати невеликі прядочки вставити в довгу голку вкінці завязати вузлик і просовується через вже готовий отвір від попереднього волосся а по завершенню пересадки волосся зсередини голови промазати клеєм ПВА для надійного кріплення і щоб підсохло дня 2