Путающаяся• 08 декабря 2014

Участь батька у вихованні.

Я росла без батька.У мене зараз сім"я: чоловік і син 10 років. Які дії батька у вихованні?У мене перед очима не було моделі участі батька в цьому процесі, а ще в хлопчачому,то взагалі не знаю. Що почитати, чи можливо підкажете?
Кыся-брыся• 08 декабря 2014
а раніше ви не задавалися цим питанням?

автор Путающаяся • 08 декабря 2014
Ответ дляКыся-брыся
а раніше ви не задавалися цим питанням?
задавалась,але зараз дуже критично постало
автор Путающаяся • 08 декабря 2014
і до психолога ходила, бо не знала к себе вести з сином. Допомогло на 2 роки,а от зараз знову розгублена.
Тамбовский мел• 08 декабря 2014
- любити
- мати спільні справи та інтереси
- мати ’чоловічі’ дні
- надавати моральну підтримку
- та давати поради та настанови

Взагалі які відносини із сином у батька?
автор Путающаяся • 08 декабря 2014
як на мене ніякі. Його приклад: багато роботи(і вдома він працює)+ноутбук завжди і відпочинок за ним теж.
автор Путающаяся • 08 декабря 2014
Ответ дляТамбовский мел
- любити
- мати спільні справи та інтереси
- мати ’чоловічі’ дні
- надавати моральну підтримку
- та давати поради та настанови

а наказувати хлопчика має батько чи мама?
Шкала Радости• 08 декабря 2014
Роль отца в воспитании очень большая,от матери ребенок учится получать,а отец что бы ребенок мог отдавать.Похвала матери и отца разные вещи,ведь мама все-равно похвалит,а вот от папы нужно похвалу еще заработать,ну как-то так,однозначно у ребенка в воспитании отец должен принимать огромное участие.
Дон Пэдро• 08 декабря 2014
Ответ дляПутающаяся
Мама має більше любити , а тато - навчати , бути моделлю і авторитетом чоловіка . І тоді тато наказує. Але якщо він не приймає ніякоі участі у вихованні - то я б не радила , щоб він наказував , дитина може його ненавидіти за це ....
Тато має навчати сина чоловічих справ - щось ремонтувати разом , грати у футбол , рибалити і таке інше ...
Шкала Радости• 08 декабря 2014
А к психологу нужно с этим вопросом идти вдвоем с мужем,ведь мужчины так же в большинстве случаев не понимают своей роли,а ведь она огромна.

Тамбовский мел• 08 декабря 2014
сварити мають право обидва батьки, головне щоб це було справедливо і логічно...а не так один сварить другий жаліє.

у мого чоловіка не було батька...і йому дуже важко зараз з двома хлопцями...намагаюся всіляко підтримувати його і допомагати.

Забираю меншого щоб він провів час з старшим і навпаки... грають у настільні ігри (інколи у компьтерні, але разом)... їздять за покупками (чоловічими).

ПРосто треба зрозуміти, що єдине у що ми маємо вкладатись, то це діти!!! Тому що скоро буде дуже пізно...і 10 років це сме той вік коли треба пильнувати дітей.

А що каже чоловік про такі стосунки? Ініціюйте самі..купіть їм квитки в кіно..замовте чоловічу фотосесію...Будь що, але нехай підуть удвох!
Тамбовский мел• 08 декабря 2014
Ответ дляШкала Радости
+1000000000000 Вони тупо не розуміють!
автор Путающаяся • 08 декабря 2014
Ответ дляТамбовский мел
+1000000000000 Вони тупо не розуміють!
я навіть впевнена,що він не розуміє.
Шкала Радости• 08 декабря 2014
Ответ дляТамбовский мел
+1000000000000 Вони тупо не розуміють!
Ну вот, а психолога задача показать папе насколько значимо его присутствие в жизни ребенка,и тогда только доходит.У нас тоже с этим были проблемы,но у нас девочка,и я потащила мужа к психологу причем насильно,вот тогда он и понял многое,и сейчас не скажу что 100% взаимопонимание,но все стараются и уже есть результат,так что работать нужно с родителями))
Тамбовский мел• 08 декабря 2014
Ответ дляШкала Радости
все вірно!!!
так що, автор, йдіть до психологаі нехай у вас все буде добре в родині!
автор Путающаяся • 08 декабря 2014
Ответ дляТамбовский мел
все вірно!!!
Мені буде яказано,що у нього прблем немає, у тебе є ти і йди і крапка.Ніяки вмовляння не допоможуть
Шкала Радости• 09 декабря 2014
Ответ дляПутающаяся
А я и не уговаривала он вообще не знал куда идет,я схитрила)))