AnnaSas• 24 декабря 2014

як поступити зы свекрухою

свекруха в мене ще та штучка, ніби добре до мене ставиться,а насправді просто жах,.проблема така вона завжди свариться зі всіма і зі своїм сином(і все через гроші)в неї є кредити які вона не може виплатити і тому через то находить причину для сварки мому чоловікові вона завжди каже при сварці, ти не мій син, то всьо через тебе і таке..Вопшем перейдем до суті кожної неділі вона бере нашу доцю до себе додому і бавиться з нею, цеї неділі також мала брати(ще й мала перед тим хворіла і довго вони не бачились, а ще цеї неділі в мене було день народження і я хотіла з чоловік піти в ресторан, а на наступний день мала справляти дн, і родичі в тому числі вона мала прийти, але в суботу перед дн вона посварилася з своїм сином сказала що дитини не буде брати бо їй не треба тіпа, і коли ми її кликали на дн, то вона сказала НЕ,я свому чоловіку сказала я ще то згадаю, і вот вже пройшло кілька днів я зараз маю йти на ринок де по сусідству торгує мій чоловік і його мама, що мені робити..??я йду з малою...заводити малу до неї..чи показати характер свій ..?і забула додати коли я жила в свого чоловіка була вагітна то вона знову ж сварилася з сином і я почула як вона сказала я проклинаю тебе твою жінку і твою дитину і через то ми переїхали жити до мене і я сказала що за то я ніколи не скажу на неї мама!!, це я так чоловікові сказала, а вона недавно його питала чого я її мама не кличу і він їй тож саме сказав
вибачте що так багато пишу, але як себе тепер вести...моє терпіння лопає
divine@• 24 декабря 2014
покажіть характер, майте гордість, а на те стерво не звертайте уваги)))) терпіння Вам

Татьяна И.Л• 24 декабря 2014
Вы ведете себя странно, тем более проклинала свекрушенька. Отличный повод вычеркнуть ее из своей жизни. Вам сказали НЕ. Запомните, и со своим ребенком справляйтесь сами. Не придет на ДР - НЕ надо, не возьмет ребенка - НЕ надо. Это ее время, а ваш ребенок. Забудьте о ней. При случае поздороваетесь, а вести к ней ребенка я бы не стала, раз ей так тяжело и потом она еще и высказывает. Такая еще и ребенка против мамы настраивать начнет
автор AnnaSas • 24 декабря 2014
Ответ дляТатьяна И.Л
так вона свого сина вічно настроює..що я з ним сварюся, вже сили з нею нема
Nata_liana• 24 декабря 2014
Канешно покажіть їй свій характер! Хай знає!
Татьяна И.Л• 24 декабря 2014
Ответ дляПрячусь от Всех
Ви хочете, щоб не тільки сина, а й вашу дитинку налаштовувала проти?

Моя рідко приходила, але тільки прийде, то ми з чоловіком сварилися. Як піде - знов усе добре. А дітей я їй не давала, чоловік возив кілька разів до неї в гості, а я туди - ні ногою