рукиЖимолости• 25 декабря 2014
Девочки, помогите перевести на украинский слово "внегласно". Или синоним к нему
Мамаша в бигудях• 25 декабря 2014
Ответ дляAny
ой, лише ’неписане’ разом... а то дрібниці вже))
Дякую.
Ответ дляkotmax
А в чем слабое знание украинского? Как же тогда сказать существует?
правило не існує, воно Є. Це радше відчуття мови, відтінків значень і контексту вживання. Скажімо в рос. часто як дієслівна звязка використовують ’существует’, ’является’, в укр. є і слова ’існує’, ’являється’, проте вони майже не виконують функції дієслівної звязки, а вживаються як повноцінні дієслова, тому набагато рідше: я думаю, отже існую
рукиЖимолости
• 25 декабря 2014
Ответ дляAny
це таки трохи надуманий переклад... але тест Ваш, стиль Ваш, помилки теж авторські
То що, краще ’неписане’ ?