Детские_Будут?• 29 декабря 2014
Підскажіть хто знає заміри чоловічих джинсів некст, боюсь пролетіти!
Який розмір треба
талія 96
довжина 106
внутрішній шов 83
обєм бедер 106
глибина 22
дякую за відповідь
талія 96
довжина 106
внутрішній шов 83
обєм бедер 106
глибина 22
дякую за відповідь
Язвочка• 29 декабря 2014
А мне подскажите, кто что покупает на сайте некст? я как не посмотрю - платья от 1000 грн, не понимаю что все покупают на этом сайте, просто подскажите куда смотреть, тоже что-то хочу купить.
Детские_Будут?
• 29 декабря 2014
та чого чоловічі джинси принаймі по нормальній ціні, як на мене...