Я не на долго• 30 декабря 2014

LEGO duplo. зайдіть і допоможіть з вобором

були у друзів в гостях в них є лего дупло великий набір залізна дорога з поїздом. от мала теж собі просить. але ми в них часто буваємо - не хотілось би купляти таке саме лего , бо вони будуть там ним бавитись. хочеться щось інше, щоб коли вони приходили до нас - то їх діткам було цікаво, і моїм у них.
але в мене дівчинка і хлопчик. тому шукаю якийсь нейтральний набір . можна до 1500. щоб було що будувати багато, бо в тій дорозі - там мало будувати, там в основному той поїзд їздить і все.
порадьте або відговоріть від дорогої покупки. який лего у ваших діток...
ой сорі за багато тексту
автор Я не на долго • 30 декабря 2014
Ответ дляЧеширская кошечка
у моего сына сейчас лего сити, ему 3.4 собираем конечно вместе, детали правда маленькие как для него. но сыну нравится. у нас 4440. тоже хочу еще какой то большой набор купить
классний. но дочка такий не захочет играть.

Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Ответ дляТамбовский мел
Купила этот набор в ’Антошке’ 2 недели назад.
Ви могли купити лише Зоопарк 6157. А фото виставили 5635, а він знятий з виробництва майже 4 роки тому.