Я не на долго• 30 декабря 2014
LEGO duplo. зайдіть і допоможіть з вобором
були у друзів в гостях в них є лего дупло великий набір залізна дорога з поїздом. от мала теж собі просить. але ми в них часто буваємо - не хотілось би купляти таке саме лего , бо вони будуть там ним бавитись. хочеться щось інше, щоб коли вони приходили до нас - то їх діткам було цікаво, і моїм у них.
але в мене дівчинка і хлопчик. тому шукаю якийсь нейтральний набір . можна до 1500. щоб було що будувати багато, бо в тій дорозі - там мало будувати, там в основному той поїзд їздить і все.
порадьте або відговоріть від дорогої покупки. який лего у ваших діток...
ой сорі за багато тексту
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляМу ма му ма му
Можно ферму купить, или зоопарк, или домик
а можна фото чи номер?? щоб зорієнтуватись...
Брынза• 30 декабря 2014
Лего много не бывает. Возьмите набор кубиков и какой то тематический набор. У меня мал и дев. И наборы все мальчуковые. Но дочка тоже с удоволлствием машинки строит.
Брынза• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
если вы хотите на НГ, то выбора сейчас в магазинах нет. Вчера была в доме игрушек -полки с дупло реально пустые.
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБрынза
ок. сасибочки
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБрынза
ні не на НР - просто так порадувати діток.
Совбез• 30 декабря 2014
В дупло- вообще мало деталей, из которых нужно строить ! Смотря сколько детям лет и готовы ли они собирать ! У меня малому 5 лет - он собирает очень много Сити . У нас на лего ходит девочка 4 лет - она лучше всех собирает наборы и от 8 лет! Какие наборы у ваших детей- разные и много- смотря, что ребенку нравится !
Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Можете купити рицарський замок +замок попелюшки. Є багато варіацій цих наборів. Ще піратська серія, там корабель є - можна і в ванній гратися. Сафарі, зоопарк, ферма. В 2015 вийде великий набір з лісовими звірятами. Що дітям подобається? Вже почалися продажі новинок 2015 - там і дитяча кімната є, і мама з малюком, і літак, кафе. А поїзд у нас є великий і маленький, + 2 додаткові набори рейок - син вже сам будує різні схеми. Лего дупло захоплює неймовірно, величезний вибір сюжетно-рольових ігор.
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБрынза
я не з Києва, я зі львова - у нас теж розгребли ще перед Микалая, зараз з америки заказати дорого виходить по курсу, тут дівчатка на кідстафі продають по старому курсу. думаю тут взяти...
Совбез• 30 декабря 2014
Ответ дляБрынза
в большевике в магазине лего есть выбор !
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляСовбез
дітки малі - 3,5 і 1,8. тому тільки дупло..
Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
Найлояльніші ціни, великий вибір та можливість безкоштовної доставки тут: lclub.ua
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБабка-ежика
дукую. подивлюсь як малі підуть спати
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБабка-ежика
дякс
Совбез• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
тогда зоопарк, моему малому очень нравился!
бифидобактерияЖоржик• 30 декабря 2014
на такую сумму можно два набора купить - для девочки и для мальчика. В магазине такие наборы около 600грн, поищите тут, наверняка дешевле найдете. У нас ферма с трактором - там можно покупать еще другие наборы для комплекта. Малому очень нравится
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляСовбез
Вот
ой клас. у вас такий??? цікаво діткам??? там є якісь звуки, музика??
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ длябифидобактерияЖоржик
подивлюсь потім. може і ви праві.
Совбез• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
вы лего видели вообще???
Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
дукую. подивлюсь як малі підуть спати
Головне настроїтись, що з дітьми потрібно грати, навчати розігрувати сюжети. А потім вже вони починають фантазувати. Я з сином гралася з року і 4 місяці, зараз в 3 роки він може й сам собі щось побудувати, розіграти якусь сценку. Я допомагаю будувати масштабні композиції - місто, залізничні станції, ракету, маяк і т.д. А якщо закинути піратський корабель, крокодила і шлюпку з піратами в ванну, то маю 30-40 хв. на себе :)
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляСовбез
вы лего видели вообще???
да. але там в деяких поїзд їздить і музика, у когось ще щось. от і питаю. поки у нас лего немає. тому і питаю....
Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Ответ дляСовбез
Вот
Цей набір вже знято з виробництва. Можна знайти лише б/у.
Бабка-ежика• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
Звук лише в поїзді та в сирені пожежної вантажівки.
Я не на долго
• 30 декабря 2014
Ответ дляБабка-ежика
ясно. ок тоді. поняла що вибір великий. щось буду вибирати...
Тамбовский мел• 30 декабря 2014
Ответ дляБабка-ежика
Купила этот набор в ’Антошке’ 2 недели назад.
Чеширская кошечка• 30 декабря 2014
Ответ дляЯ не на долго
у моего сына сейчас лего сити, ему 3.4 собираем конечно вместе, детали правда маленькие как для него. но сыну нравится. у нас 4440. тоже хочу еще какой то большой набор купить