У меня м"яко кажучи шок був пів дня... У донечки проблеми зі здоровям, наблюдаємо її кількох лікарів. Одна з лікарів веде нас у приватній клініці один раз на тиждень ( прийом 90 гривень). Вона ж мені і казала, що якщо виникнуть проблеми, я завжди можу її знайти у стаціонарі. Сьогодні був такий дель, я їду з малою за міст у дитячу лікарню чекаємо її 2,5 години, вона без питань нас приймає у коридорі!!! ( я змовчала), почала мене відчитувати у підвищеному тоні, що я сама винна , що у дитини знову такі проблеми ( до слова я і сама знаю що вина я, через що три дні не сплю вже і себе убиваю просто цим). Пощупала у малої живіт , подивилася аналізи, я в цей час поклала їй 50 гривень. Так, рорзумію, що це не великі гроші,але я вже стільки за останніх 9 місяців "віддячила"....
Вона пішла в ординаторську, вийшла і каже. "Тут вам не приватна клініка, наступного разу приходьте туди, але, якщо хочете приходити сюди, то у мене прийом і тут стільки коштує...." До цих пір таке враження, що мене розіграли чи якось так...
Дякую що як завжди вислухали. З наступаючими Вас!
Фантазерша• 30 декабря 2014
Ходите к бесплатным врачам. Частные врачи они такие - Вы же им на приеме платили, а это такой же прием и оценивает она его так же. Прием с комфортом - в кабинете.
Ответ дляФантазерша
ну так мені треба було до прийома чекати 9 днів! Вона приймає один раз на тиждень, на 8 січня тільки прийом.
Фантазерша• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
тогда нужно было у неё заранее спросить - сколько Вы берете за прием в стационаре. Она бы Вас и назвала таксу.
Умничка-помощничка• 30 декабря 2014
Врача поменяйте , это ужас и позор ей , с таки подходом стоит засомневаться в ее компетентности
Ра ру ра ру ра• 30 декабря 2014
Это не врач, а как же клятва? Есть врачи от Бога, да, они есть, хоть их и мало, а это не врач, а так...и не стоит к нему обращаться
Дадосвидания• 30 декабря 2014
Ответ дляju7777
100%!!
Лапка• 30 декабря 2014
Ну я когда иду к врачу по договоренности, то 100 грн даю за ребенка, меньше просто некрасиво, все-таки она не должна Вас смотреть, это не Ваша участковая.
А вот что касается квалификации врача, то я бы к такой больше не пошла, по той причине, что врач не должен смотреть ребенка в коридоре
Фантазерша• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
з 12 лікарів вона єдина поставила нам правильний діагноз. Я зараз на роздоріжжі, чи звертатися у майбутньому чи ні...
ну тут у Вас есть выбор - как врач она Вас устраивает, а как человек - го*но человек. Вы же идете к ней не как к человеку?
ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2014
Ответ дляТаракашечка
Удалено администрацией...
Повелительница лампочек• 30 декабря 2014
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
и тут майдан виноват? абы шо...
Техпаспорт на медузу• 30 декабря 2014
Придите в следующий раз с прокуратурой. Я бы принципиально так сделала, им сейчас такие дела очень нужны!
Умничка-помощничка• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
Нет конечно , она думает не о ребенке который нуждается в помощи а о деньгах , это низость , тем более ребеночек , ужас я в шоке . Незаменимых людей и врачей не бывает , найдете еще лучше
Милашка-оторвашка• 30 декабря 2014
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Доктор просит взятку а виноват майдан.. пи..ц..
РокерША• 30 декабря 2014
90 гривень доя приваьноі клініки це недорого... Але і чекати іі дав години то не є правильно. Воно в сукупності якось все тупо вийшло. Що в коридорі, що ви чекали і відповідно і дали мало, бо і умови не ті. Але я думаю що я б запропонувала 90 гривен. Змінюйте лікаря. А на телефонні дзвінки вона відповідає? Треба щоб відповідала, це для мене одне із основних ознак гарного лікаря і гарне ставлення без принижень. Ви і так схвильована...