tolyu• 30 декабря 2014

Сьогодні вперше лікар сказала, що мало заплатила їй

У меня м"яко кажучи шок був пів дня... У донечки проблеми зі здоровям, наблюдаємо її кількох лікарів. Одна з лікарів веде нас у приватній клініці один раз на тиждень ( прийом 90 гривень). Вона ж мені і казала, що якщо виникнуть проблеми, я завжди можу її знайти у стаціонарі. Сьогодні був такий дель, я їду з малою за міст у дитячу лікарню чекаємо її 2,5 години, вона без питань нас приймає у коридорі!!! ( я змовчала), почала мене відчитувати у підвищеному тоні, що я сама винна , що у дитини знову такі проблеми ( до слова я і сама знаю що вина я, через що три дні не сплю вже і себе убиваю просто цим). Пощупала у малої живіт , подивилася аналізи, я в цей час поклала їй 50 гривень. Так, рорзумію, що це не великі гроші,але я вже стільки за останніх 9 місяців "віддячила"....
Вона пішла в ординаторську, вийшла і каже. "Тут вам не приватна клініка, наступного разу приходьте туди, але, якщо хочете приходити сюди, то у мене прийом і тут стільки коштує...." До цих пір таке враження, що мене розіграли чи якось так...
Дякую що як завжди вислухали. З наступаючими Вас!
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляЛапка
Ну я когда иду к врачу по договоренности, то 100 грн даю за ребенка, меньше просто некрасиво, все-таки она не должна Вас смотреть, это не Ваша участковая.
А вот что касается квалификации врача, то я бы к такой больше не пошла, по той причине, что врач не должен смотреть ребенка в коридоре
ну як вам пояснити, у нас такса, якщо так можна назвати 2-50 гривень.Дивлячись за що.

ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2014
Ответ дляПовелительница лампочек
и тут майдан виноват? абы шо...
ну а що не так? кричали-кричали. та й обіс.ались. хто не платив-і далі не платить. а хто платив-платить. хто брав-бере, а хто не брав-небере. в нас просто менталітет такий
Фантазерша• 30 декабря 2014
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Придите в следующий раз с прокуратурой. Я бы принципиально так сделала, им сейчас такие дела очень нужны!
даа и попалась бы врач на взятке аж 50 грн!
И потом снова обойти 100 специалистов пока найдешь того, кто реально поможет.
ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2014
Ответ дляМилашка-оторвашка
Доктор просит взятку а виноват майдан.. пи..ц..
ну так мали б таких виганяти з роботи за взятки, чи ні?
lunna-amar• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
гастреентеролог
понимаю, очень сложно хорошего гастрика найти

А Вы в каком городе?
Leila_1• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
застій жовчі, непроходимість.
а як це у вас проявлялось?
у нас просто теж на це схоже...
Боевая• 30 декабря 2014
Ходите к ней тогда только официально в частной клинике, пусть платит с 90 грн налоги, да и все равно в клиниках частных они ни такие борзые
Таракашечка• 30 декабря 2014
Ответ дляМилашка-оторвашка
а с каких делов тогда он собирался тот Майдан, если после него взятки берут еще больше?
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляРокерША
90 гривень доя приваьноі клініки це недорого... Але і чекати іі дав години то не є правильно. Воно в сукупності якось все тупо вийшло. Що в коридорі, що ви чекали і відповідно і дали мало, бо і умови не ті. Але я думаю що я б запропонувала 90 гривен. Змінюйте лікаря. А на телефонні дзвінки вона відповідає? Треба щоб відповідала, це для мене одне із основних ознак гарного лікаря і гарне ставлення без принижень. Ви і так схвильована...
я її попросила написати свій номер , вона відмовилася. Ну не дала 90, бо вихожу зі своїх можливостей. Клініка під боком, а в стаціонар я далеко їхала, довго чекала...ну якось так..

Боевая• 30 декабря 2014
Ответ дляТаракашечка
Так не давайте
Повелительница лампочек• 30 декабря 2014
Ответ дляЛолитаНеРазлита
наша культура и менталитет - это только наше достояние, каждого из нас, и нечего винить кого угодно в этом. майдан на нашу культуру и воспитание не влияет, лишь бы приплести уже...
Девушка Прасковья• 30 декабря 2014
честно, я была в шоке что такса в гос.больнице у врача гинеколога 150 грнестественно, если ты приходишь не к своему участковому гинекологу
столько же столько стоит прием в частной клинике и ждать не надо, и все через администратора
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляLeila_1
а як це у вас проявлялось?
у нас просто теж на це схоже...
з народження АД, алергену не виявлено на майжке всі панелі, лікували все і лямблії, і печінку і підшлункову...потім припили курс жовчогінного звичайного на травах і все було покращення аж 2 місяці, +дуже сильна дієта. Без хліба, мучного олодкого, а тут свята пішли то цукерка, то щось ще солоденьке і все зрив...
ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2014
до речі, зазвичай спеціалісти в своїй справі, як люди повне г.вно і вам вирішувати, чи ви до людини йдете чи до спеціаліста думаю, що до спеціаліста, то давайте, скільки каже
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ длябумбэби
у мене гінеколог не завжди навіть з мене гроші бере от є від Бога лікарі!
ЛолитаНеРазлита• 30 декабря 2014
Ответ дляПовелительница лампочек
так вот іменно, що нічого це не міняє. я о не бачу смислу давати взятки
дамаАмстердама• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
что-то вы про город молчите
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляЛолитаНеРазлита
у неї мабуть професійне виснаження.
lunna-amar• 30 декабря 2014
Если у кого есть возможность поехать в Житомир
есть очень хороший доктор гастреентеролог в Диагностическом центре
я реально на четвереньках ползала, он меня на ноги поставил
сейчас поищу как зовут его

автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ длядамаАмстердама
что-то вы про город молчите
Я в Житомирі , возила у Станишівку ( це село за Житомиром, там обласна лікарня дитяча)
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляlunna-amar
сейчас поищу как зовут его
дитячий?
Ежик Хрюха• 30 декабря 2014
Ответ дляМилашка-оторвашка
Именно, ВЗЯТКУ, а не оплату труда!
Стояли мы за новую жизнь, ЗАЧЕМ поощрять подобные хотения, это противозаконно и требовать она ничего не имеет права!
РокерША• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
для мене якщо мені не дають номер, то для мене це вже поганий лікар. Ми в приватній але набагато дорожчий там прийом, і всі лікарі у мене як товариші. Знають зо я можу дзвонити. Це ж малеча, а буває треба почути думку і по телефону...я розумію що не могли дати більше, але ж бачите які всі зараз зажравші... Потерпіть іі трішки-якщо тілткт вона розуміється в діагнозі і лікуванні, а далі подалі від неі, і шукайте толкового лікаря.
дамаАмстердама• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
в киеве есть Рубан Татьяна Владимировна.
копыловская 1 дробь 7.
заведующая 5 отделением ДКБ №9.
Возьмите на заметку.
Проверенная врач.
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ дляju7777
Нет конечно , она думает не о ребенке который нуждается в помощи а о деньгах , это низость , тем более ребеночек , ужас я в шоке . Незаменимых людей и врачей не бывает , найдете еще лучше
автор tolyu • 30 декабря 2014
Ответ длядамаАмстердама
копыловская 1 дробь 7.
заведующая 5 отделением ДКБ №9.
Возьмите на заметку.
Проверенная врач.
дякую.тлефончику немає?
дамаАмстердама• 30 декабря 2014
Ответ дляtolyu
дякую.тлефончику немає?
минутку
Шиворот Навыворот• 30 декабря 2014
Если хороший врач, обращайтесь, но заранее записывайтесь. Я из Киева, в стационаре за осмотр плачу от50-100 грн. Хотя знаю что в часной клинике за прием 180.
Подставка для припева• 30 декабря 2014
Стационар на Богатырской?
Прыг-скок• 30 декабря 2014
наглая особа!!!
чтобы вы знали, в частной клинике врач получает 30-50% стоимости приема
т.е. если вы в кассу оплатили 90 грн, она максимум получит 45 грн.
Ищите другого врача. Каким бы она хорошим специалистом не была, сейчас она повела себя мерзко.
Стыдно за коллегу. Тем более, если она ранее не озвучила стоимость приема вне стен частной клиники