Пьяная вишня• 03 января 2015
Як замаринувати цибулю з бургер щоб була така як Маку
Сьогодні в нас з друзями вечір бургерів ,хочу зробити бургери ,цікавить саме як цибульку замаринувати щоб не було запаху і смаку ?Сижу риюсь в гуглі щось нічого толком не можу знати...Хто підскаже?
Пьяная вишня
• 03 января 2015
Ответ дляtsukerka
А меня интересует рецепт бургеров максимально близкий по вкусу как в маке
Без проблем )
Беру булочки (в нас їх випікають в супермаркеті)
Готую котлети (фарш сама роблю)
Помідор
Огірок маринований
гірчиця ФРАНЦУЗЬКА)ЩЕ Є АМЕРИКАНСЬКА)ВОНА солодка
і сирки пластинками
підігріваю булочку в мікрохвильовці пару секунд ,розрізаю її наполовину низ цибулька +гірчиця+котлета+сир +помідор+огірок
і вуа ля
Наші друзі завжди в захваті від цих бургерів))) Чоловік купив 26 булочок ,я вже чекаю друзів ,будем смакувати ))
Готую котлети (фарш сама роблю)
Помідор
Огірок маринований
і сирки пластинками
і вуа ля
Пьяная вишня
• 03 января 2015
доречі я вже знайшла щось подібне в неті ,незнаю зараз спробую пробний варіант ,який буде смак
Нам знадобиться:
Цибуля ріпчаста - 1 шт.
Лимон - 1 шт.
Вода - 50 мл.
Рослинна олія, сіль і цукор - по 1 чайній ложці.
Зелень кропу і чорний мелений перець - візьміть за смаком.
Як приготувати:
Цибулю наріжте півкільцями, з лимона відіжміть сік. Закип´ятіть воду, влийте сік лимона, додайте дрібно посічену зелень і олію, посоліть, поперчіть.
Маринад повинен повністю покривати цибулю. Залиште, поки маринад повністю не охолоне і страву можна вважати готовим.
У маринованої цибулі для салатів є одна дуже велика перевага: від нього не течуть сльози, та й запаху після неприємного немає. Якщо у вас, друзі, є свої, випробувані рецепти приготування, поділіться в коментарях, буду вам дуже вдячна!
Нам знадобиться:
Цибуля ріпчаста - 1 шт.
Лимон - 1 шт.
Вода - 50 мл.
Як приготувати:
Ответ дляПьяная вишня
Без проблем )
Готую котлети (фарш сама роблю)
Помідор
Огірок маринований
і сирки пластинками
і вуа ля
Готую котлети (фарш сама роблю)
Помідор
Огірок маринований
і сирки пластинками
і вуа ля
а котлеты на вкус обычные домашние?
я почти так делала,муж сказал что все дело в котлете,в маке она другая,не такая как дома....
Пьяная вишня
• 03 января 2015
Ответ дляtsukerka
а котлеты на вкус обычные домашние?
ні я не роблю котлети
я купляю кусок лопатки свиннини і яловичини ,роблю фарш +сіль+перець і все
роблю тонкі котлетки в руках і на сковороду
Пьяная вишня
• 03 января 2015
Ответ дляtsukerka
а котлеты на вкус обычные домашние?
так в маку йде без спецій практично ,ще можна додати ложку сухарів..
незнаю як ваш чоловік але мій чоловік і наші друзі просто в захваті від моїх бургерів
Да_Я_ТакаЯ_• 03 января 2015
И зачем я сюда пришла, аж слюнки потекли
Хочу Ваших бургеров
Прям сейчас
Хочу Ваших бургеров
Прям сейчас
Леди Г• 03 января 2015
Тоже дома готовлю бургеры,но я булки сама пеку
Лук мариную так: нарезала,залила кипятком на мин.5,потом промываю холодной.Делаю маринад 2:1 вода/укус,соль,сахар...вообщем пробуйте,на свой вкус
Пьяная вишня
• 03 января 2015
Ответ дляЛеди Г
дякую зараз ще зроблю по вашому рецепту ,буду мати з чого вибирати
Пьяная вишня
• 03 января 2015
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хочу Ваших бургеров
Прям сейчас
Хочу Ваших бургеров
Прям сейчас
То є така зараза
Спробуйте зробити вам теж сподобається