тая фатин туту• 18 января 2015

Чи потрібно виходити заміж другий раз може краще завести любовника?

Jullimeduza• 18 января 2015
и тему ж выбрали..досуг,развлечения))) что значит надо-не надо? смотрите - надо ли оно вам, какие ж тут могут быть советы
natochka30• 18 января 2015
По українськи - коханця, сорі, не стрималась...
Светлый День• 18 января 2015
Да ну...... особенно если есть дети и чужого дядю приводить. Не стоит это того
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляJullimeduza
просто всі говорять потрібен чоловік,так правильно було б, а так не хочеться..
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляnatochka30
знаю в голові що крутилось так і написала
natochka30• 18 января 2015
Ответ длятая фатин туту
Від слова ’Любов’? тоді - заміж, але дайте собі час на роздуми.
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляСветлый День
ви що маєте на увазі не потрібно нового чоловіка чи коханця? чи ні того ні того ?)))
ulke• 18 января 2015
неужели своих мозгов не хватает чтобы определиться?
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляnatochka30
можна було б заміж щоб батько був у синочка він в мене ще маленький, але боюсь помилитись а якщо знову не то ... знову розлучатись
natochka30• 18 января 2015
Ответ дляulke
Ну, соц. мережі для того й існують, щоб порадитись чи ні? не факт, що нас хтось послухає - а поговорити теж цікаво, як мінімум...
natochka30• 18 января 2015
Ответ длятая фатин туту
Вам видніше, але краще самій, ніж з ким попало, а то так можна раз 100 заміж виходити...ненадовго. Ви не одна (з сином) - тому й думайте за двох!
ulke• 18 января 2015
Ответ дляnatochka30
Судя по уровню вопросов...соцсети помогают тупеть?
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляnatochka30
natochka30• 18 января 2015
Ответ дляulke
Як на мене доброта і людяність подекуди важливіші, ніш ’мудрість’ (ще, в принципі, ніким не підтверджена, крім себе любимої), а якщо темка тупа - то мене туди, як-то кажуть, ніхто за роги не тягне
lesyatim• 18 января 2015
В мене дві знайомі завагітніли і довелось виходити заміж вдруге, обоє живуть щасливо вже багато років у другому шлюбі. Інша подруга вдруге вийшла заміж, завагітніла вже в другому шлюбі, але розлучилась і зробила аборт. Важко вгадати як краще. Придивляйтесь щоб і вам комфортно було і дитина від цього не страждала.
natochka30• 18 января 2015
Ответ дляulke
Та й судячи з посту - автор ще дуже молода і недосвічена, не бачу проблеми в тому, що звернулась і до Вас, зокрема, за толковою і слушною порадою
автор тая фатин туту • 18 января 2015
Ответ дляlesyatim
так для мене синочок це головне , а чоловік що буде що не буде мене мало хвилює просто всі мене так жаліють ... як же я без чоловіка....от і написала цікаво почитати що мені ще тут напишуть
автор тая фатин туту • 18 января 2015
іду спати, дякую за відповіді тему закриваю