Форс мажор• 20 января 2015
Дівчата хто приймає ягоди годжі?
У мене з вагою проблем не має,а от з запорами постійними є,що тільки не приймала але ж не можна постійно на таблетках. А знайома мені сказала що після цих ягід,саме той ефект який мені потрібен. От думаю можливо спробувати?
Синди Кроуфорд• 20 января 2015
Ой не клонируйте заезженную тему
https://sovet.kidstaff.com.ua/search.html?search=%...
Все уже сто раз обсужили
Гороховая• 20 января 2015
я, у меня было 62 за две недели 59, пила с утра на тощак и днем и вечером.
Исправлялочка• 20 января 2015
Ответ дляФорс мажор
Вибачте я тут не часта гостя і всім тем не читаю.
автор, ягоды не для похудения а для стабилизации работы ЖКТ, так что попробуйте, они помогают очень хорошо наладить работу