Неновая почта• 25 января 2015

Для Львівян

Презентація вакансій відбудеться 28 січня в офісі компанії TeleVoice у Львові. Усі бажаючі, які зареєструються зможуть отримати можливість працевлаштування, а також почути про перспективи роботи, навчання та про саму компанію.
Проект "Дуже потрібна робота" надає можливість знайти роботу.
28 січня відбудеться презентація вакансій "оператор контакт-центру". Для участі потрібно заповнити анкету http://www.jotformeu.com/form/50187147059357
У компанії TeleVoice відкрито більше 30 вакансій оператора контакт-центру!!!
В шоколаде• 25 января 2015
удаленно работать можно ? спасибо
автор Неновая почта • 25 января 2015
Ответ дляВ шоколаде
удаленно работать можно ? спасибо
я не работодатель-не знаю, связывайтесь с компанией