Единая страна!• 27 января 2015
Я втомилася від всього,розлучення,,,?
Живемо з чоловіком 2.5 роки.Є син 5 років( не від нього) і донечка 1 рік,все було чудово поки я не завагітніла( не знаю чи співпало,чи окуляри рожеві були).Потім він почав випивати,це мене дуже дратує,з сином почалися конфлікти у нього,одного разу навіть сказав що ревнує до нього,завжди мені каже що це хлопець,не треба його заціловувати,обнімати й жаліти.Виховувати сина почав через рік спільного життя, до цього у всьому потакав,а тепер син завжди плаче,дійсно він може накричати на нього чому той порозкидав іграшки ,а це донька,багато таких дріб´язкових випадків,але вже накипіло.Пробувала з ним говорити він сказав що я не даю виховувати сина.Мене також він почав бвсити,кожен його крок мене роздражає,також мені не подобається що він псіхує,не значую як це називається,мабудь емоціональний.Коли злий,може копнути діван,стіл,розмахує руками,син також почав його копіювати,так себе поводить коли плаче...Змучилася від такого життя,всі спроби з ним поговорити закінчуються криком,сама виновата...Перекрутить все з ніг на голову...Квартирку я маю,його батьки хотіли нам докласти щоб ми купили 2 кімнатну,але вже наврядчи купимо,хочу запропонувати йому з тих грошей щоб купив собі однокімнатну і ми роз´іхалися.З/п в нього 2000-600 кредит( його,брав ще до нашого знайомства), мабудь це тоже грає якусь роль у моій роздратованостіп.Зараз його нема куди виселити,його батьки живутьв 100 км.,в місті в нього нікого нема.
Вибачте за к-ть букв.Що порадите?
Коварная Зая• 27 января 2015
Ответ дляЕдиная страна!
Малий його наче любить,боіться йому все розказувати,тільки мамі на вушко.Ось думаю поговорити з сином,тільки не знаю як він вже розуміє багато чого.Наче запитатися чи хоче щоб тато з нами жив
та ні, авторе, хлопчину не втручайте, як він скаже нехай піде, той піде а ви будете вікувати сама або десь важко, то хлопчик буде вважати, що це через нього. не треба на малого відповідальність покладати, він малий ще.
Единая страна!
• 27 января 2015
Ответ дляДоктор Варвар
Вы не думайте что он себе никого прямо-таки не найдет, найдет и куда быстрее чем Вы думаете, мужики даже косые и кривые сами не остануться. Вам будит тяжко найти с 2мя детьми, без работы, будите вкалывать и уставать еще сильнее, как по мне развод не выход.
И да, я с мужем развелась когда сыну исполнилось 4 года и только это заставило его думать и слушать что я говорю. мы сошлись, жду второго ребенка, так вот моего развод отрезвил. просил не подавать, но я подала и нас развели. теперь никто никому не должен. никаких упреков.
Можливо і в нас так буде,а може й ні..
Единая страна!
• 27 января 2015
Ответ дляКоварная Зая
Я не буду прямо питати чи хочеш ти щоб тато пішов,я готова розійтисл,але якшо син буде катигорично проти то подумаю
Коварная Зая• 27 января 2015
Ответ дляЕдиная страна!
справа ваша, але що дитина розуміє? його образили - скаже, не хочу з ним жити, навпаки, якщо він хоче мат родину як у всіх або вас жаліє - то може і не бажаючи скаже - нехай жиє з нами. в мене синок 5 років мене спитався: мамо, чи ти нікому не потрібна, що тебе ніхто не любить і не бере за себе? а татко на Юлі оженсобився і тепер в її доньки 2 тата, а в мене один. і якби мала хлопця собі,, то малий би мене крутив ’женитися’, але ж не тому, що хлопець класний або порядний або малий людей наскрізь бачить.
Единая страна!
• 27 января 2015
Ответ дляКоварная Зая
Дякую
Пушкининиана• 27 января 2015
Вам лише 24 роки! У Вас все ще попереду. Ну от скажіть мені, навіщо свою молодість витрачати на таких чоловіків?
Русалка на ветвях• 27 января 2015
Ответ дляПушкининиана
+100
Единая страна!
• 27 января 2015
Вже йомутперезвонила запиталася чи шукає собі щось,він розпсіхувався знову накричав спочатку,потім мені сказав що буде жити зімною,потім знову накричав.Мусила по телефону говорити,ботв нас кімната з кухнею разом,при дітях не хочеться кричати