Сынуля подруги просит эти кеды, выбрали модельку здесь на кс, продавец морозиться...
Где их можно приобрести с ин сайтов?
Хочет только ванс...
Где их можно приобрести с ин сайтов?
Хочет только ванс...
natochka30• 30 января 2015
Я купувала дочці на Ібей (вже не одну пару), вони дуже популярні серед тінейджерів, ціна десь 30-35 дол., але, якщо р-р менший - то можуть бути дешевше. І ще гляньте на 6 рм (там теж мають бути).
natochka30• 30 января 2015
ПС правда, врахуйте, що вони досить важкі, особливо в коробці (1 кг це точно).