Жена сантехника• сегодня в 09:51
Проста школа чи з поглибленим навчанням?
Стоїть питання - чи варто? Їхати годину туди і годину назад. До своєї 5 хв...Але там поглиблене навчання потрібних предметів і одна з кращих шкіл України
Правильно_Валерчик• сегодня в 10:08
Ответ дляЖена сантехника
Вона хоче піти після 9, кудись. Свою школу не любить.
Пусть попробует. Если совсем плохо будет то переведете
Автор, языки очень важно в жизни. Не упускайте шанс
Ку-кусик• сегодня в 10:08
Зависит от вашего ребёнка, если потянет и есть желание учиться, то я б перевела. Мои тоже не ходили в школу возле дома. Старшего возила до 6-го класса, потом ездил сам, когда он был в 10-м младшая пошла в 1-й класс, снова возила сама или отправляла обоих на такси. Не жалею, старший поступил на бюджет куда хотел, закончил и работает по специальности, младшая сейчас в 10-м, учится сама на отлично с первого класса.
Багиня• сегодня в 10:09
В школу я би не їздила. Тоді краще вже коледж, педагогічний наприклад. Я в такий вступала після 9 класу. Спеціальність вчитель початкових класів, вчитель англійської мови середньої загальноосвітньої школи. Отримала диплом бакалавра і з ним уже в магістратуру. А школу залишила б ту, яка ближче, домовилась би, щоб у дитини був вільний графік, взяла б репетиторів і зосередилась на вивченні потрібних предметів
Ответ дляЖена сантехника
Я просто думаю чи варто чи ні. Своя школа слабка це м´яко сказано.
Если своя школа слабая , и ребенок тянет больше, и ему єто надо- то конечно спецшкола. Если ребенку єто в напряг и не надо- то зачем єти жертвы? Решать вам исходя из ситуации.
Хорошая подготовка это хороший шанс поступить п
на бюджет в нужный вуз, а не лишь бы куда и за деньги.
Дочка училась в спецшколе, легко поступила потом, легко ей было учиться, сейчас уже работает, все очень пригодилось.
Кофе в лобби• сегодня в 10:15
Ответ дляЖена сантехника
Це перехід в 10 клас якщо що
Навіщо поглиблене навчання в 10 класі, якщо вже нмт на носі і воно доюля всіх однакове?
Я розумію поглиблене навчання з 7 класу (підручники на те і розраховані), щоб вищначитися з любов´ю до предмету, здібностями, ьрати участь в конкурсах і олімпіадах. А 10й клас вже пізно і витрати ресурсів не варті результату.
Крим мій• сегодня в 10:16
Ну, звичайно що з поглибленим вивченням всього краща. Але якщо дитина буде втомлюватись, то їй нічого не буде цікаво, тільки як долізти до ліжка і заснути, навіть їсти не буде. І від цього будуть не наука, а анемія, втома, і часі орві. Ну таке. Треба щось посередині цих двох варіантів шукати.
Кофе в лобби• сегодня в 10:18
Ответ дляЖена сантехника
А ту, де вона буде себе невпевнено почувати і пів дня добиратися, полюбить? То дощ, то сніг, то понеділкові-п´ятничні затори.
Чу Ча• сегодня в 10:28
Если дети в школе в целом слабые и неамбициозные - это влияет на ваших детей тоже. В сильную школу не только ваши дети издалека ездят, но и другие дети тоже. Это совсем другие люди. Я бы попробовала, перевестись в слабую успеете если что, а вот обратно - нет
дамаАмстердама• сегодня в 10:41
Ответ дляЖена сантехника
В селі нема інших варіантів. Обрала ту де зупинка навпроти
А, если сельская рядом то ездить, часто низк й уровень там
Бюст Березуцкого• сегодня в 10:43
Ответ дляЖена сантехника
Це перехід в 10 клас якщо що
Автор, мы возили сына 11 лет в подобную школу. Многие крутили пальцем у виска, дескать, бедный ребёнок. Но ребёнок с первого класса учил английский, углубленно были математика и физика. Вопрос о репетиторах никогда не стоял, в школе всё отлично объясняли. И спустя 5 лет после окончания школы, сын признаёт, что она ему много дала. Так что, ездить или нет, решать Вам и ребёнку.
Ответ дляБюст Березуцкого
Якщо потім без репетиторів- то ок їздити. Якщо потім всеодно до репетитора- то не бачу сенсу.
Тектологиня 80lv• сегодня в 10:50
Ответ дляЖена сантехника
Дитина потягне, але чи варто
В 10му класі вже можна. Так, дорога - це тяжко, але якщо дійсно гарна школа і дитина тягне, то так.
Дона Ко Ко• сегодня в 10:54
Ответ дляЖена сантехника
Дякую. Вона вчить коли у вчителів є інтерес і вони вимагають. А більшості все одно.
Толку не буде з Вашої дитини. Нема в неї мотивації, вчителі ні при чому. Вони за неї вчити не будуть. Не тратьте на дурне час
Дона Ко Ко• сегодня в 10:56
Ответ дляЖена сантехника
Якщо чесно - то я просто ржала з Вашого «у вчителів є інтерес і вони вимагають»)))) Вийде лише тоді, коли є бажання і вимоги до себе, не до оточуючих 😅
Марічка• сегодня в 11:06
Якщо дитина вмотивована, то переходьте до тієї, що вас цікавить. 10 клас - це вже доросла дитина, їздити точно зможе. Потім роззнайомиться з однокласниками може щей попутники з´являться на якусь частину дороги. Взагалі оточення дуже важливе, тому наважуйтеся.
Моя з 9 класу їздила до ліцею на інший бік міста (не година в дорозі, але тим не менш). У нас був фізик-математичний профіль. Результатом дуже задоволені.
Герцогиня• сегодня в 11:09
Оточення дуже важливе
Міняйте школу
Може й в репетиторах не буде потреби
Міняйте школу
Може й в репетиторах не буде потреби
Прагматик флегма• сегодня в 11:34
Ответ дляЖена сантехника
Мови
Виідьте за кордон і дитина вивчить ідеально