Ясина мама• 01 марта 2013

Ми знову кашляємо

Дівчата миленькі, треба Ваша порада:ситуація така-дочці 4 роки,ходимо з літа в садочок, 2 рази восени хворіли,один з яких пили антибіотик,бо сильний кашель затянувся- і переріс в вірусну лівосторонню пневмонію(за результатами аналізу крові і рентгену), півзими не хворіли-ходили в садок, в кінці січня-сильний насмарк, два тижні сиділи вдома-вилікувались-півтора тижня в садку і знову насмарк-знову два тижня вдома сиділи, і от рекорд-4 дня в садочку(на другий день вихователька повідомила,що в групі всього 7 чоловік і сильний вірус(((), в нас один день температура-37,6 і соплі знову-лікар вдома послухала, легені чисті, виписала грипп-хеель, делуфен, салін, хлорфіліпт і якщо почне кашляти-бронхіперет!
Кашляти почала на другий день,кашель сухий,дуже сильний!Бронхіпрет п"ємо,ще на початку захворювання почала давати їй багато пиття:чаї з липи і бузини, компот з сушки, проста водичка!Температуру за ніч збила питтям постійним!
А тепер питання-що робити,щоб кащель знову не затянувся і не довелось пити антибіотики???Порадьте,дуже прошу!!
Усатая полосатая• 01 марта 2013
Ответ дляserbinat@list.ru
Если вижу,что ребёнок не случайно кашлянул 5-6 раз,где-то на второй день уже начинаю давать.Бисептол даже на стул не влияет.Главное-не даёт развиться болезни.До бронхита боюсь доиграться,так как лёгкие-слабое место.
бисептол уже никто не назначает
С осторожностью следует применять бисептол у детей раннего возраста. При лечении препаратом необходимо тщательно следить за картиной крови.