Борец за справедливость• 04 февраля 2015

Супермодель по-українськи запросили на кастинг

Дівчата, мою дочку запросили на кастинг Супермодель по-українськи, у мене є декілька питань, виручайте )))

1. Як думаєте, варто їхати чи цей бізнес занадто грязний для дівчини 17 років ?

2. Маєте відгуки того хто їздив , або приймав участь в цьому шоу ?

3. На кастингу жюрі пропонувало здивувати , навіть приблизно не уявляю як можна адекватно здивувати.

4. Фото доці додаю, хотілось би знати попередню думку відносно краси моєї доці (для мене це очевидно).
Black Umbrella• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
і я так думаю, але трошки боюсь що негатива може бути забагато, не хочеться щоб потім замкнулась в собі...
ал це життя, і як Ви вірно написали: С мамой хорошо, уютно и безопасно. Но есть и другая сторона жизни, где присутствует злость, хамство, зависть, наглость и прочее.
Ну не ребенок уже, согласитесь. Не ребенок она.
Лучше искусственно создать ей такие условия и контролировать, чем она столкнется со всей этой грязью совершенно без подготовки и без мамы рядом (например, в другом городе в общаге института).

Акукарача• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
за теж переживаю, вона не нагла, хоча весь час вчу що треба вміти постояти за себе , але якщо людина добра, її не навчиш бути падлюкою
Вот выйдет дочь к судьям, а те начнут а что у вас на щеке, а какой рост - мелковата и т.д. И как там постоять за себя, разве что послать.
автор Борец за справедливость • 04 февраля 2015
Ответ дляBlack Umbrella
та да, ось і підтримуємо її рішення поїхати, кастинг проходить за 400 км від нашого міста
Black Umbrella• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
Удачки. Почитайте статьи о том, как настроить и поддержать и вперед. Зато среди девченок своих она будет самая крутая, даже если не пройдет далеко.
Ответ дляАкукарача
скаже : Ви є мене самі запросили по фото і по даних, чого зараз ’гоните’ ?
парИла я парИла• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
ой, дівчата, умора , і чоловік кричить : покажи мене ,чи я гарний

показую, що скажете ?
Ой какие вы классные!! Хоть какой то позитив.))))
Ответ дляBlack Umbrella
я теж шучу : тебе не візьмуть , бо занадно гарна ))
це я почала так шуткувати після того, як побачила фото супермоделі-ведучої цього проекту, вона як на мене такий собі коник .. але мабуть я просто нерозумію сучасної краси

пи.си. дякую на підтримку

Акукарача• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
посмотрите с дочкой все передачи. Если она морально готова ко всяким ’унижениям’ и не будет сильно принимать все близко к сердцу, то можно и попробовать.
Бабка в тапках• 04 февраля 2015
Автор, вот вам серия Альфа, где он записал Лил на конкурс красоты.
Посмотрите, очень поучительно, хоть и комедийный сериал.
http://www.amourtv.ru/load/serialy/komedija/alf_na...
Black Umbrella• 04 февраля 2015
Ой, Бабка в тапках - это я
Ответ дляпарИла я парИла
дякую ! дуже приємно
Ответ дляБабка в тапках
дякую, гляну, зараз сайт глючить , неможливо перейти по ссилці
ВлюбленнаяМаруська• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
я в інеті дивилась декілька відео з цього шоу, вирішили що на моменті роздягання вона піде з шоу (якщо пройде взагалі)
вы условия читали??? никуда она не уйдет (пока ее не ’уйдут’) меня другой момент больше смущает, там же больше чем на пол года в полную изоляцию...забирают телефон и не разрешают пользоваться соц сетями, встречи с родственниками только в присудствии администраторов шоу
А так у вас очень красивая девочка
Ответ дляВлюбленнаяМаруська
А так у вас очень красивая девочка
ого, не знали про так умови ! це важливо !
якщо пройде , тоді буде вирішувати , я її орієнтую що кастинг - це вже пригода , а саме шоу -фігня, тим більше ЗНО на носі
Black Umbrella• 04 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость
В командной строке уберите все символы до http
Ответ дляBlack Umbrella
вийшло !
Крапипопка• 05 февраля 2015
Ответ дляБорец за справедливость

показую, що скажете ?
Муж супер!!! Позитивчик!!!

Дочку бы в этот бизнес не отдавала, там нужны железные нервы.
автор Борец за справедливость • 05 февраля 2015
Ответ дляКрапипопка
Муж супер!!! Позитивчик!!!

дякую )

для доці думаю буде кастинг цікавою пригодою, на тому сподіваюсь і все закінчиться )