Капитанша• 18 февраля 2015
Серіал Гречанка.
Про те що фуфло і таке подібне і сама знаю. Питання в іншому. Серіал 2015 року, але подивилася декілька серій і сюжет мені знайомий, ніби я бачила його. Ті хто дивиться, скажіть, у вас такого нема? Може знаєте назву фільму, що нагадує сюжет.
Дядя Жора• 18 февраля 2015
може якись мексиканський серіал був. Наші люблять чуже переробити на свій лад))
Статус Ква• 18 февраля 2015
Ответ дляnimble
так его в прошлой серии вернули))))
Сериал - нудный конечно, но вечером отвлечься жожно и глянуть)
видимо, внимательно смотрю
Алёна-Диана• 18 февраля 2015
его снимали буквально недавно (сентябрь-декабрь) мы часто съемочну группу видели возле дома.... это м.Вырлица (Киев)