1. Сапожечки для малесенької принцеси, яка ще не ходить, Чіко, рожеві на штучному білому хутрі, на весну, в принципі вже можна і зараз носити, якщо не довго гуляти. Ззаду є застібка-липучка, через це ножка легко вставляється.
Ми купили для виходу на один пристойний захід восени, одягали плаття, курточку та ці чобіточки - так стильно та мило! Одягли пару разів, потім настала зима - не по погоді.
Розмір самий маленькмй, який є в Чіко, підошва (іззовні) 11 см. Купували щось біля 300 грн. віддаю за 100 грн.
2. Туфельки тканинні для самих маленьких дівчаток на 6-9 міс. George. Супер стан. Поміряла іззовні по великому пальчику 11,5 см. - 25 грн.