Подскажите плиз• 20 февраля 2015

Интервал Плаза на Лыбедской горит?!!

Ваша прЭлесть• 20 февраля 2015
Капец! Что там случилось уже?

Регионщица• 20 февраля 2015
откуда узнали?
Пугачиха• 20 февраля 2015
с чего вы взяли?
Однозначно• 20 февраля 2015
не поделили, так спалили?)))
No problems• 20 февраля 2015
Посмотрела в окно - вроде нет дыма или огня.
автор Подскажите плиз • 20 февраля 2015
дым валит и гарью тхнет аж на Кудри.Сотрудница пришла рассказала
Алёна-Диана• 20 февраля 2015
в инет еще ничего нет........
No problems• 20 февраля 2015
я в районе автовокзала - ничего не видно и запаха нет
Курочка-чубаточка• 20 февраля 2015
Друзі, увага: якщо ви раптом отримали або отримаєте найближчим часом SMS з текстом ’ВІТАЄМО, ВИ ВИГРАЛИ АВТОМОБІЛЬ!’ від імені ТРЦ ’Ocean Plaza’, будьте обережними – це шахраї.
Радимо не реагувати та не відповідати на такі повідомлення.
Зараз ТРЦ «Оушен Плаза» НЕ проводить жодних розіграшів автомобілів, а про всі акції завчасно повідомляє на сайті та в соціальних мережах.
Також зверніть увагу, що ми ніколи не вимагаємо від переможців наших конкурсів жодних грошових внесків для отримання подарунку.
Не забувайте, що шахраї можуть прикриватись назвами різноманітних торговельних центрів та установ, а тому після отримання сумнівних SMS не лініться перевірити інформацію в офіційних представників компаній. В нашому випадку ви можете зателефонувати за номером (044)591-39-09, або звернутися до нас через соціальні мережі.
Будьте пильними та гарного вам настрою!

Регионщица• 20 февраля 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
Будьте пильними та гарного вам настрою!
то есть кто то не выиграл и решил их спалить
Курочка-чубаточка• 20 февраля 2015
Ответ дляРегионщица
последння инфо на их странице))
Тектоническая расческа.• 20 февраля 2015
А Интервал Плаза это напротив Оушен Плазы?
Регионщица• 20 февраля 2015
Ответ дляКурочка-чубаточка
последння инфо на их странице))
главное что бы не в прямом смысле последняя
Бочка порохУ• 20 февраля 2015
Біля метро ’Либідська’ сталася масштабна пожежа
Пожежу у чотирьох боксах для ремонту побутової техніки по вул. Червонормійській у центрі Києва було ліквідовано за півгодини.
Про це кореспондентові Укрінформу повідомила керівник пресс-служби Головного управління ДСНС у м. Києві Світлана Водолага.
’Була пожежа у чотирьох боксах для ремонту побутової техніки по вул. Червоноармійській, 143/2. Дзвінок надійшов об 11.28, об 11.56 пожежу було локалізовано, а о 12. 06 уже було ліквідовано’, - сказала вона.
Читайте також: Серед можливих причин пожежі біля Укрінформу – підпал
Водолага додала, що площа пожежі становила 108 кв. метрів, на гасінні працювало 12 одиниць основної і спеціальної техніки. Жертв немає.
По вулиці Червоноармійській, 143/2 розташовані склади з будівельними матеріалами компанії компанії ’БудМакс’.
Фрося_Бурлакова• 20 февраля 2015
Ответ дляБочка порохУ
а что, будмакс отстроился?
в прошлом году и он сгорел полностью
ОйЙой• 20 февраля 2015
Ответ дляБочка порохУ
веб камеру включила, невидно пожарных, всё как обычно
http://videoprobki.ua/
No problems• 20 февраля 2015
Позвонила сыну - он работает в океан плазе, Слава Богу все спокойно.
Автор, не вводите людей в оману - может Ваша сотрудница что то напутала, а Вы шухер развели.
На-перекуре• 20 февраля 2015
Ответ дляNo problems
читайте внимательно Интевал-Плаза, она находится напротив Оушен-Плазы