Подскажите интересное кино,любого жанра,только чтоб заканчивалось хорошо))Хочется просто отвлечься от всего...особенно от новостей(
Ответ дляВікторія Вікторівна
А серіали Вас не цікавлять?
почему бы и нет.а что Вы порекомендуете?
Вікторія Вікторівна• 23 февраля 2015
Ответ дляЛюдмила Климук
Я зараз почала дивитися, також щоб відволіктися від поганих думок та новин, серіал ’Милые обманщицы’.Є інтрига, загадка, трохи кохання, сильно хвилюватись не потрібно, і з кожною серією все цікавіше і цікавіше. Серіал має 5 сезонів приблизно по 20 серій.
А щоб взагалі взагалі не було поганих думок, подивіться серіал ’Відчайдушні домогосподарки’, там взагалі не потрібно ні про що думати, дивися і насолоджуєся і сценарієм, і грою акторів.
Ще можете подивитися ’Сладкая жизнь’ - це вже про наше життя. А як захочете детектива, то подивіться ’Мажор’
мама Людмила• 23 февраля 2015
На выходных с мужем посмотрели, просто отдыхающий, не новый, но очень прикольный фильм ’’Свадьбы не будет’’