Гороховая• 24 февраля 2015

Чи хтось пробував таблетки для похудання редуксин?і чи вони ефективні?

Я дуже хочу попробувати таблетки для похудання.Ніколи не пила їх і ради цікавості хочу купити,але незнаю чи варто це робити?Прочитала що більш ефективні таблетки редуксин)Хтось колись їх пив і чи це взагалі дає якийсь результат і не шкодить здоров"Ю?
Омлетик• 24 февраля 2015
Ответ дляГлаголица
ага-тільки дорожче
Да не, я название просто уточнить)
Глаголица• 24 февраля 2015
Ответ дляГороховая
ну і ціни((((
коли я вперше їх купувала були по 190гр2 тижні назад-290гр
Болтушка Му• 25 февраля 2015
таблетки не рекомендую, я пью Фит. Это натуральный состав в форме геля. Очень вкусно и усвоение веществ в полном объеме, а не всего на 30% как в таблетках. http://adv.ateamcentral.info/ru/?page=products_fit
Оч@ров@Шк@• 15 марта 2015
Ответ дляГлаголица
побічна дія-дуже хочеться пити,а їсти зовсім ні.Я з учорашнього ранку не можу себе заставити навіть яблуко впихнути.Я їх пила і подруги пили,лише одній не підійшли,а так всі схудли і задоволені.
Где брали?
Глаголица• 15 марта 2015
Ответ дляОч@ров@Шк@
Где брали?
на сайті-фітофарма-пост 28 посилання