дівчата, спокійно. звертаюсь і до своїх віртуальних знайомих, і до незнайомих наших форумчанок.
НІЧОГО СТРАШНОГО НЕ ВІДБУЛОСЯ.
все, крапка. Всі живі - здорові.
кожна справа у своїй історії проходить через кризи - я дописую дисертацію з кризового ПР, повірте мені на слово. Єдина правильна стратегія - встали, обтрусилися. зробили висновки і пішли далі.
Скоріше за все. будуть реформи розділу Благодійність. Пропоную навіть відкрити тимчасову тему у Благодійності - ваші ідеї та пропозиції по покращенню роботи і безпеки у цьому напрямку
у понеділок, коли вийдуть на роботу наші адміністратори, наведуть порядок з клонами, засвіченими у цій мега-темі.
хтось збирався написати на сайт Тлумача і у місцеву адміністрацію - зробіть це. будь-ласка, це не зашкодить
можливо, Роза-Віра більше грошей виділять на лікування нещасної дитини.