Тихомандражная• 27 февраля 2015
НП,переплутали адресу
Дівчата,дуже хвилююсь,вчора попутала адреси і відправила посилку не туди куди потрібно НП.Ввечері подвзонила на гарячу лінію,попросила переадресувати...ніби переадресували,але спочатку посилка їде в Дніпропетровськ на відділення,а потім звідти вже в те місто,яке мені потрібно було спочатку відправити.Питання,яке мене хвилює-завтрав Дніпропетровську людині прийде смс,що її чекає посилка на НП яка не для неї((не може бути такого,що вони видадуть посилку.
Тихомандражная
• 27 февраля 2015
я її помилково і Дніпропетровськ відправила,а потім переадресувала в Київ...переживаю щоб не вручили в Дніпропетровську
Тихомандражная
• 27 февраля 2015
Ответ дляssvetkass
Кому? Ви вказали реальну людину з Дніпропетровську, чи посто помилились містом та вісилали на ім`я людини з Київа?
я вказала реального клієнта в Дніпропетровську ,все правильно,їм’я ,адреса,але посилку потрібно було відправити в Київ до іншого реального клієнта з іншою адресою